Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

25 Ağustos 2014 Pazartesi

Stil: Mint Overdose

Tatil yazılarına elim gitmiyor, sırf şu fotoğraf ayıklama işi yüzünden. Kışın ortasında yayınlarsam şaşırmayın :) Hem soğuk günlerin etkisini azaltır, yoksa azaltmaz mı :o

İnstagramda çok beğenilen mint tunik ve renkli bir pantolonla bir fotoğrafım var, tepeden moda diyebileceğimiz bir fotoğraf. Onun detaylarını yayınlarım diye düşünüyordum ama sadece o fotoğraf varmış elimde. Ben de hayal kırıklığına uğratmamak için çekirdek ailemle kahvaltıya gidip sonrasında herkesin kendine zaman ayırdığı bir günün kombin detaylarını paylaşayım istedim. Arada böyle nefes almak iyi geliyor. Tatil dönüşünde annemlere doyamadığım için, ben o günü annemlerle geçirmeyi tercih ettim. 


Ahmet Eymen'e bakarken çekilmiş bir fotoğraf bu. Aslında yüzümde genelde 'yine gitti' bakışı olur :) Çok sevdim. Çok mahsun başlayan ama sonrasında keyif aldığım bir gündü.


O gün oldukça rahat etmek istediğimden kocaman bavulumu aldım, beyaz bir kotumu geçirdim ve bu geçen yazın ganimetlerinden tuniğimle yine geçen yaz nereden aldığımı hatırlamadığım no name viskon şalımı taktım. Ben üstü kirlenince suratı düşen bir insanım ama bazı kıyafetlerde nasıl olsa çıkar, nasıl olsa yerine koyarım rahatlığı oluyor :) 


Bu yaz ve her yaz hatta mümkünse her kış en çok giyinmek istediğim renk mint desem. Öylesine seviyorum minti. Bu çantayı da büyüklüğünden dolayı değil tamamen mint olmasından dolayı almıştım. Sırf bu çanta için onlarca kez mint-vizon-beyaz giyilir :)Aslında ben bunları yazın başında daha koyu mint bir şalla tekrar giyip çekmiştim, ancak o gün önemli bir tahlil için hastaneye gidiyorduk ve ben onu bloğa koymayı tercih etmedim. Şalımı arabic style bbağlamıştım, bu halinden çok daha fazla içime sinmişti aslında. Ancak mutluluğun bulaşıcı olduğuna ve bir ekrandan diğerine rahatlıkla yansıdığına inanıyorum. Bu yüzden daha mutlu hissettiğim bir günden fotoğrafları paylaşayım istedim. 

#aksesuarsızolmaz dediğim bir gün daha :) Instagramda aksesuarsızolmazz taginde aksesuarlarımı paylaşıyorum, beklerim. En güzel aksesuarlar için sayfama beklerim :P


Bazen diyorsunuz ya stil sahibi olmak için bütçe gerekiyor diye. Bu üzerimdeki tuniğin fiyatı şaka gibi 40tl. Bir avm içindeki bir dükkanda karşıma çıkınca inanamamıştım. Tamam, kalitesi çok iyi değil ama çok seviyorum tonunu. Üstümdeki herşey, çanta hariç ciddi derecede ucuz bu arada onu da belirteyim. 


Kahvaltı günün en önemli öğünü tabii. Bir de Cemal Süreya'nın dediği gibi mutluluğun kahvaltıyla bir ilgisi var. Ben de kahvaltıyı çok sevenlerdenim. Ancak normalde protein ağırlıklı kahvaltılar yapmaya çalışıyorum :) ve kitapların, ve momijilerin de benim için mutlulukla kuvvetli bir bağı var. Hayattaki en büyük eğlencem bunlar. Tamam, Ahmet Eymen'den sonra :)


Böyle güzel bir gündü işte, biraz kitap okuduğum çokça ailemle vakit geçirdiğim. Daha niceleri olsun inşallah.
 
Bu arada bir şey danışmak istiyorum, biliyorsunuz kitap yorumlarım için ayrı bir blog açmıştım, ancak burada da bir kitap bölümü oluşturdum. Şimdi o bloğu tasfiye  mi etsem, yoksa böyle devam etse mi bilemedim. Beraber karar verelim :) 

Tunik: Romano / Şal: No Name / Pantolon: M&S / Babet: Bambi / Yüzük: Koton / Bileklik: Pieces / Kolye: Devib /Çanta: Accessorize 
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder