Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

20 Ağustos 2014 Çarşamba

Stil: Full Of Pastels

Yazı en çok pastel renklerle bezeli olduğu için mi seviyorum, yoksa ışığa gün içinde çok daha fazla ulaşabildiğim için mi? Sanırım ikisi de çok etkili yazı sevmemde. Böyle söyleyince kışı sevmediğim düşünülmesin aksine kışı da çok severim, sonbaharı da, tabii kuru ve sıcak yuvamda olduğum sürece :)
Şimdi sen söyle sevgili okur, kışın soğuğunda insan böyle renklere böyle çok, böyle rahat bürünebilir mi? 


İster güneş doğarken olsun, ister batarken tüm fotoğraflar mükemmel olmuyor mu? Halbuki kışın o ışığı kaçırmamak denişlen şeyle baş edeceğim, yağmurlu günlerin geçmesini bekleyeceğim belki de :) Bu yaz bunun daha çok bilincine vardım sanırım. Zaman kısa, hayat geçiyor. Ne kadar sıcaklardan şikayet etsek de hayatımız sankiş 9 ay kış, 3 ay yaz. Değerini bilmek lazım, ben de bu sene her anın tadını çıkarmaya çalışarak geçirdim. 


Bu yeleği daha önce şuradan hatırlayan olacaklar. Bir Zden Concept şahanesi. Tuniğim ise ne giyinsem günlerimin kurtarıcısı meşhur formam, yaz kış giyeceğime inandığım Gönül Ayyıldız ürünü. Arkadaşlarımın ürettiklerini giyinmeyi daha çok seviyorum. Elimden gelse de hepsine yetişebilsem :o


Bazen kendimi Atlantic-Pacific gibi hissediyorum desem... Geçen yaz gözlük kullanmak bile çok zorken bu sene gözlüksüz duramadım hiç. Gözlük bir aksesuardan çok öte, çerçevesi çok kaliteli olmayabilir ama mutlaka camına dikkat etmenizi öneririm. Bazen ben de sırf modeli beğendiğim için camının çok iyi olmadığını düşündüğüm markalar tercih edebiliyorum, ama siz öyle yapmayın:)


Yavaş yavaş kaçma posizyonuna geçen oğluma sesleniyorum ve sevgili eşim çekmeyi bırakmıyor. Artık meslek aşkı mı desem yoksa aman çekeyim sonra beğenmez stresi mi desem bilemiyorum:) Bu fotoğrafları çekeli neredeyse bir ay oldu sanırım. Henüz paylaşmadığım fotoğraflara baktım da eskisine oranla daha iyi sanki. Yoksa bir toz kondurmama durumu mu :) 


Pastel renklerle ilgili onlarca seçim yapılabilir, hepsi birbirinden güzel olur. Bu konuda yaz için cesur olunabilir gönül rahatlığıyla. Sonuçta bir neon değil :) Ben bu sefer lila, krem tonları arasında gezindim durdum. Çok severek giyindim. Sizin en çok sevdiğiniz pastel renkler hangisi ? Yaz bitmeden dolaptaki kııyafetleri daha çok gün ışığına çıkarsam, pembeli sarılı kombinleri de paylaşsam fena olmaz.


Bu yaz yeşile doymadım desem? Oturduğum muhit güya İstanbul'un en yeşil semtlerinden biri ama insan yine de kendi eksik hissediyor bu konuda. Ben öyle çok doğa düşkünü biri olmama rağmen yetmiyor, sanki yeterli oksijen yok. Artık yeşil bulduğunda fotoğrafını çekmelisin mottosuyla yaşıyorum...


Sanırım bu konuda İstanbul için geri dönüş yok artık. En azından vatan toprağının diğer kısımları yeşilliklerini kaybetmese diye dua eder oldum.

Kombin detaylarına dair pek bir şey anlatamadığım, konudan konuya sıçradığğım bir yazı oldu :) Yazmak güzel, çok güzel. Şükürler olsun, yazabiliyorum. Çünkü daha önce başkaları tarafından denildiği gibi 'yazmasaydım, çıldıracaktım.' 

Şal: Armanda / Tunik: Gönül Ayyıldız / Yelek: Zden Concept / Pantolon: Mango / Gözlük: Osse / Çanta: Asos /  Saat: Ebrulim Eşrap( Instagram) / Bileklik : Pazar / Kolye: Takıntı Takı(Instagram) / Babet: Trendyol

Sevgiler.

EShare this article with your friends.

4 yorum:

 1. hop kışa laf yok!
  :)
  çantana özellikle bayıldım ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam tamam sustum:) çantam çok güzel ama tonunu tutturamıyorum bir türlü:)

   Sil
 2. Bu renkler çok hoş olmuş :)
  Bende babetlere bayıldımm çok güzeller :))

  YanıtlaSil