Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

6 Ağustos 2014 Çarşamba

Stil: Flower Power

Arşiv karıştırmak hobim oldu bu ara :) Bu fotoğraflarda yine yine koştur koştur çıktığımız bir günden, şalımın yamukluğundan belli zaten :o Ama goncama kızıyorum ben, fotoğraf çekerken insan bir söyler değil mi? :)


Pantolonumu geçen yaz almıştım ama olmuyordu. O kadar çok renklerini, desenini sevmiştim ki gittim geldim baktım ve olmadığı halde sonunda aldım. Nasıl olsa zayıflarım diye düşünmüştüm. Çiçekler, ufak kuşlar, sarılar, maviler, mintler beni benden aldı. Çiçek deseni yaz kış sevdiğim bir desen. Ben de bugün çiçeklerden ilham alıp rengarenk oldum. Tuniğim de Şüşütown'ın geçen yaz koleksiyonundan. Yaz için çok uygun ve çok rahat bir seçenek. Yine onlarca kombin seçeneği olan bir parça. Defalarca giyindim, tatilde de kullandım. Şüşütown'ın  Haliç koleksiyonundaki ürünler ve lansmanı için tık tık! 

Çantalara ne kadar tutkun olduğumu bilmeyen kalmadı sanırım. Bu çantayı da markete diye çıktığım bir gün almıştım. En güzel alışveriş, plansız yapılan mıdır?


Bu çantanın en güzel tarafı, yanımda olmasını iistediğim her şeyi koyabiliyor olmam. Krem,parfüm, kolonya, defter, kalem, kitap tablet :) Çok belli etmese de ufak bir bavul gibi. Her ne kadar şu aralar clutch kullanmayı daha çok sevsem de bu boyutlardaki çantalardan da vazgeçemiyorum.


Walk baby walk! Koşturmacalarım hiç bitmiyor. Kimin bitiyor ki zaten. Allah güzel amaçlar, iyi olaylar uğruna koşturmayı nasip etsin. Gerisi hallolur.

Today, I inspired from the flower of my pants, so colorful and cheerful. Long tunic is from Susutown, who is a succesful designer in Turkey. Colurful pant is a good choose for summer. I hope you enjoy summer. It's almost finished :)

Şal: Armanda / Tunik: Şüşütown / Pantolon: Fuerte / Babet: Mango /Çanta: No Name / Kolye: Jacquline 
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder