Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

26 Ağustos 2014 Salı

Love: Valentino Sonbahar / Kış

Nasıl bir Valentino hayranı oldum, belli değil. Tamam, önceden de seviyordum ama şu aralar olduğu kadar değil. Hele ki Valentino mavisi diyebileceğim bir renk var ki, ona hayranlığımı herkesle paylaşıyorum. Böyle güzel bir renk yok! Bu kış griler maviler gözdem olacak sanırım. Gerçi renklerle aramı takip edenler biliyor:) Her rengi severim, itinayla giyerim. Ben bu kadar Valentino ile yatıp kalkınca haliyle blogda bundan nasibini aldı. Biraz Valentino Sonbahar Kış kolleksiyonunu bakalım.


Gönül isterdi ki tüm detayları, tüm fotoğrafları paylaşayım ama ben en çok beğendiklerimi seçtim yine tabii ki. Kırmızılarla arası bozuk olanları düzeltecek güzellikte değil mi? Deri detayların geçen kış olduğu gibi bu kış da gözdemiz olacağının işareti. Bir de kırmızıları pembelerle, bordolarla kombinlemeye cesareti olmayanlara gelsin. Önemli olan renk dengesini kurabilmek.


Puantiye severler bayılacaktır eminim.


En çok Valentino çantaları seviyorum diyebilirim. 

Bu kış içimde yeşilin çok sevileceğine, çok seveceğime dair bir his vardı. Bazen böyle olur, bir renk ortalığı sarmadan sinyallerini alırsın. Yeşil de öyle olacak sanırım.


İtiraf etmek gerekirse bu post tamamen kendim için hazırlandı, bir nevi moodboard, bir nevi ilham kaynağı. Yeşil çanta almayacağım kaçıncı kere dedim bilmiyorum, ama bu fotoğraflar insanı yoldan çıkarır. Madem bir valentinom yok bari yeni bir yeşil çantam olsun, değil mi ama :)


Yazdan hiç sıkılmadım, belki de hayatımda ilk defa! Ancak bir yandan da kışın bu renklerini özledim. Soğuk havalarda sıcak paltolara bürünmeyi, kahvenin çayın içimi ısıtışını... 


Kahvenin bu tonlarını:)
Böyle güzel paltolarım olacaksa kışa can feda! :o 


Kışa yeterince heveslendirdim mi ? Eğer öyleyse sonraki postla tekrar size yaz ayında olduğumuzu hatırlatacak bir stil postu geliyor! Bu arada duydumki Ocak'ın ortasına kadar hava sıcaklıkları 20 C' nin üstünde seyredecekmiş. Öyle olursa ne yaparız bilmiyorum.
Share this article with your friends.

2 yorum: