Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8 Ağustos 2014 Cuma

Instagram Alemi: BNDükkan

Bazı keşifler çok güzel. Ben de böyle keşifleri paylaşmadan duramayanlardanım. Alakasız insanlara bile  bak, derim burada şöyle güzel bir şey var, lazım olur, aklında olsun. Bu yüzden çok detaycı olduğum düşünülür bazen. Kesinlikle emin olduğum tek şey, detayların hayatımı güzelleştirdiği.
Bugün de detaylarıyla beni büyüleyen, ah keşke evlenmeden önce tanısaydım, karşıma çıksaydı dediğim birinden bahsedeceğim, BNdükkan'dan. Şimdi lazım olmasa, birgün mutlaka olur ;) Aklınızda olsun. 
İlk gördüğümden beri dönüp son zamanlarda ne paylaşmış, neler yapıyor dediğim hesaplardan. Fotoğrafları, detayları, hepsiyle benim için özel. Tek sorunumuz, daha önce de dediğim gibi biraz geç karşılaşmış olmamız. Paragraflarca övebilirim ama inanın hiç gerek yok. Fotoğraflarını paylaşmak tüm övgülerden öte ve üstün. Sadece gelin buketlerini paylaştım ama birbirinden güzel lavanta keseleri, nikah şekerleri de hazırlıyor BNdükkan. Kaçırmayın istedim bu güzellikleri, şimdi değilse bile bir gün mutlaka lazım olur ve lazım olduğunda unutmayın; özel günleri güzelleştiren detaylardır :)
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder