Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

17 Ağustos 2014 Pazar

Güncel:Tesettür Giyimin Yeni Online Alışveriş Noktası Zdenconcept.comAçıldı!

Bilmeyen kaldı mı benim arkadaşımın geliştire geliştire bugünlere getirdiği başarılı alışveriş sitesini? Açılalı çok oldu aslında ama ben maalesef hemen yazamadım...Zehra benden çok daha önce blog yazmaya başlamış bir blogger ve o da yine sevdiğim, okumaktan keyif aldığım . Bloğun bana sağladığı nadide, samimiyetine, iyi niyetine sonuna kadar güvendiğim arkadaşlarımdan birisi. Onu tanıdığım için, sohbetinin, arkadaşlığının tadını aldığım için çok mutluyum. Bilenler biliyor bir süredir instagram'dan Z'den concept tesettüre uygun tasarım ürünleri ve dekorasyon ürünlerini bize sunuyordu. Son zamanlarda buna kendi tasarımlarını da katmaya başlamıştı ve sonunda kendisinden beklediğim adım geldi e-ticaret sitesini yayına soktu. Allah sonuna kadar yolunu açık etsin, başladığı bu işte hiç utandırmasın ve onu hep harika ekip arkadaşlarıyla karşılaştırsın:) 

Benim gözümde çok profesyonel bir şekilde ilerliyor. Sitenin tasarıma bir baksanıza, fotoğraflarına, içeriğine, bence hepsi harika! Hem evime, hem kendime sloganı da ona çok yakışmış. Birbirinden güzel ev ürünleri de var görüldüğü gibi, partiler, özel kutlamalar için limonata damacanaları da var:)Daha önce instagram üzerindeki concept ürünlerinden kupaya varana kadar alışveriş yapmış biri olrak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim; müşteri memnuniyetine çok önem veriyor ve ürünlerinin kesinlikle arkasında. Ben özellikle Zehra'nın tasarımlarını piyasadaki bir çok tasarımcının ürünlerinden çok daha başarılı buluyorum. Yaka, kol detaylarındaki farklılıklar, herkesin kullanmadığı hatta belki de cesaret edemediği kumaşları kullanması beni çok mutlu ediyor. Tasarım biraz da detay demektir, di mi? :)

Online alışveriş sitesinden henüz alışveriş yapmadım, ancak bir bakmışsın basic gömleklerden bir renk dolabıma girmiş! 

Daha önce Z'den Concept'ten aldığım yeleğin de yer aldığı stil postlarından biri burada, diğeri de yakında blogda yayında olacak, aldığım ceket ise sonbaharı bekliyor:) 

Share this article with your friends.

2 yorum: