Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

14 Ağustos 2014 Perşembe

Alışveriş Deneyimi: Ayemnu Butik

Aslında daha önce şurada biraz bahsetmiştim, ancak bu yazının alışveriş deneyimi bölümünde mutlaka yer alması gerekiyordu. Nurjan'la Moda  tesettür modasına ilgi duyduğum, yazmaya başladığım günlerden beri takip ettiğim bir blog, o zamanlardan severdim kendisini, ama güler yüzünü görünce, kendisini tanıyınca çok daha fazla sevdim. Benim için hem tasarımcı olarak hem de insan olarak çok değerlidir. Bu yazının konusu tasarımcı olarak başarısı ve online butiğinden yaptığım alışverişler :)

Kendine özgün tarzı var, Nurcan'ın. Onun zaten takipçileri farkındadır. Daha önce yaptığım tüm alışverişlerden memnun kalmıştım. Ancak şu son kolleksiyonu ile kelimenin tam manasıyla beni benden aldı. Bu kadar bir insanın gönlü fethedilir, tam on ikiden vurulur! Püsküllü kimono kapları mı desem, onların içine tunik arama derdine son veren sıfır kol tunikleri mi desem, yoksa kombin derdinden sıkılanlara alt üst takımlarımı desem yoksa aşağıdaki monokrom tuniği mi desem? 
Püsküllü kimonolardan edinecektim zaten ama bilenler bilir, ben öyle kat kat giyinemiyorum, çok sıkılıyorum. Sıfır kollu kıyafetim de, hele tunik formunda hiç yoktu. İşte I'm Nu'nun ilk fethedici hareketi bu oldu. Sonraki ise aşağıdaki elbise oldu. Mükemmeliğin tanımı değilde ne?Dikişleri, kalıpları konusunda beni bir kere bile hayal kırıklığına uğratmamıştı, hep dolabımda ihtiyacıma yönelik ürünler yapmıştı ama bu sefer nasıl desem, gözlerimden kalpler fışkırıyor:)Geçen sezondan aldığım şu gömlek de giyilmeyi dört gözle bekliyor :) O da yine hem rahat hem de upuzun yapısıyla tam tesettüre uygun haliyle beni benden alanlardan. Memnuniyet konusunda daha arkadaşım değilken bile bir kere sorun yaşamamıştım, o yüzden gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz :) Beden konusunda sıkıntı yaşayanlara da kumaş stoklarına göre yardımcı oluyor, bu da aklınızda olsun.
Share this article with your friends.

1 yorum:

  1. ben de kimonoları çok sevdim :) yazılarınız da severek takip ediyorum, sevgiler:)

    YanıtlaSil