Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

31 Temmuz 2014 Perşembe

Yeni Stil Postları ve Emilianata.com Hakkında

Eski takipçilerim (aslında bu kelimeyi hiç sevmiyorum bundan sonra okur diyelim, olur mu:) mutlaka farkıkndalardır, eskiden kıyafetleri yerde fotoğraflayıp paylaşan bir emilianata vardı, üstünde gözükmesinden kendi fotoğraflarını paylaşmaktan rahatsız olurdu. Şimdiyse yüzünü bile saklamayan bir emilianata var:)

Evet, emilianata kaba tabirle ifşa oldu. Bu işi bilinmeyen bir kimlikle yapmak bana çok büyük kolaylıklar sundu, özgürce içimi döktüğüm zamanlar da oldu ama artık o devir bitti. Artık Emilianata anneliğin verdiği zamansızlığın etkisiyle kıyafetlerini üstünde paylaşıyor. Zaten davetlere katılma kararımla beraber yüzümü gizlememenin de bir manası kalmadı. Bende görmeseler bile yüzümü arkadaşlarımın sayfalarında görenler hatta kardeşime aa bu Esra Abla mı diye fotoğraflarımı gönderenler de olduğuna göre... :) İnşallah fotoğrafımı izinsiz kullanan kimse olmaz dualarını yaparak fotoğrafları  ve yazıları hazırlıyorum :)

Bu gelişmelere ek olarak geçen ay birçok stil postunun yanısıra çok farklı; daha önce hiç blogda olmayan paylaşımlara da yer verdim. Özlem Uzun'un çizimleri ve sevgili Kübra'nın özel limonata soda tarifi, seyrettiğim ve sizinle paylaşmak istediğim filmler bunların en güzel örnekleri oldu :) 

Daha neler olacak kısmına gelirse, bendeniz Allah nasip ederse tam zamanlı blogger'ım artık. Hayal ettiğim ve sevdiğim işi yapmaya niyetlendim. Yüreğinin götürdüğü yere gitti diyebililirsiniz bunun için. Artık emilianata.com'da tıpkı bir dergi gibi ay boyunca düzenli yazı hazırlanacak, bir ay bitmeden diğeri için hazırlık yapacak. Ee tabii, bloğun tasarımı için de planladığım bazı değişiklikler var ;) Bugüne kadar benden dualarını, desteklerini esirgemeyen insanlara çok teşekkür ediyorum. İnşallah çok daha iyi haberlerle, sizi mutlu edecek sürprizlerle karşınızda olacağım.

Sevgiler.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder