Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

22 Temmuz 2014 Salı

Ürün Deneyimi: Pot O' Miracle

Uzun zaman kullanma fırsatı bulmadığım müddetçe, aldığım ürünlere iyi demek istemiyorum. Ki şunu da belirteyim tekrar, benimki sadece kullanıcı yorumu. İşin uzmanı bloggerlardan değilim.

Kimin kışın dudak balmlarına ihtiyacı olmaz ki? Ben yaz kış ihtiyacı olanlardanım, ne kadar su içersem içeyim, kurur dudaklarım. Bu kış eczanede denk geldiğim bir ürün, Pot O' Miracle. Eczanede satıldığını görünce insan daha bir güven duyuyor. Ben de deneme maksatlı aldım.


Aslında bu ikinci kutum, bittiğinden değil, bence bitirmek oldukça zor. İlk kutuyu kaybettim, memnun kaldığım için aynısından alma ihtiyacı hissettim. 

İlk olarak nane kokusu benim hoşuma gider, hafif bir nane kokusu var. Onun dışında ambalajı da hoşuma gitti. 


Ben bu balmları sadece dudaklarımda kullanmıyorum. Sık yapmasam da manikürü kendim uyguluyorum, güzelce balm sürüp sonra tahta bir çucukla hafifçe iterek. İlk kez manikür yaptırmak istediğimde o zamanki kuaförüm tırnak kenarlarımın çok sertleşeceğini, gerek olmadığını, kütiküllerle ne kadar nemlendirici sürersem süreyim uğraşacağımı bu yüzden bu şekilde yapmamın en iyisi olacağını söylemişti. Yine de hiç manikür yaptırmadım demiyorum, ancak çoğu zaman evde, kendim hallediyorum. Aynı zamanda dirseklerimde, topuklarımda, sertlik hissettiğim yerlerde de uyguluyorum. Bir parça bile yetiyor ve uzun zaman kullanıyorum.

Dediğim gibi ben içerik konusunda yorum yapamam. Ancak çantamdan ayırmadığım ürünlerden biri oldu. Diğer balmlarla karşılaştırınca kokusu ve yapısı nedeniyle daha çok hoşuma gidiyor. Balmların yağlı bir yapısı var ama bazı balmlar sinir bozucu şekilde saatlerce vıcık vıcık kalıyor, balm değil de yağ sürmüşsün onu da cildin ememiş gibi oluyor, bu onlardan değil. 

Çantamdan hiç ayırmak istemediğim diğer iki ürün, Watsons'ın Collagen Q10  kırışıklık önleyici el kremi ve Rebul'un Yasemin kokulu kolonyası. Sizin çantanızdan ayırmadıklarınız neler? 

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder