Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

4 Temmuz 2014 Cuma

Ürün Deneyimi: Mayra Şal

Geçenlerde instagramda kullandığım ürünlere dair yorumlarımı da bloğa yazacağımdan bahsetmiştim. Bu da bir ihtiyaçtan ortaya çıktı tabii ki. Nasıldır, iyi midir diye araştırdığım bazı şeylerin cevaplarının olmadığını gördüm. Başkalarına faydası dokunur diye düşünüyorum.

Sefamerve'de son zamanlarda canım sıkıldıkça yeni ne gelmiş diye baktığım adreslerden biri oldu. Geçen sene yaptığım köklü şal alışverişi sayesinde uzun süre yeni şala ihtiyacım olmadı aslında ama benim şu ton merakım yüzünden Sefamerve'de satılan %100 ipek şallara baktım ve resimde gördüğünüz şu kırmızı şalı aldım. 
Alalı oldukça uzun bir süre oldu ve hakkında yorum yapacak kadar kullandım. Öncelikle genişlik ve uzunluk olarak insana sıkıntı çıkarmıyor. Renk olarak fotoğrafta görünenden farklı gelmedi. İpliklerde bir sorun görmedim. Ancak ne var ki diğer şallarım gibi tok durmuyor ve biraz fazla kayıyor maalesef. Diğer şallarımda da düzeltmek durumunda kaldığım oluyor ama bu şalla kendimi diğer şallarımla olduğum kadar rahat hissedemedim. Ücret olarak da diğerlerinden neredeyse bir farkı yok. Bu yüzden zorunlu kalmadıkça bir daha almayı düşünmüyorum. Eğer zaten %100 şal alacaksanız o paraya çok daha rahat alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Üreticinin biraz daha ürünü geliştirmesi gerekiyor.


Not: Lütfen kimse yanlış anlamasın, kimsenin ekmeğiyle oynama gibi bir durum yok. Ayrıca yaptığım istişareler sonucunda yazsam daha iyi olacağını, alan kişinin beklentilerini bu yönde tutarak alışveriş yapmasının doğrusu olacağına karar verdim.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder