Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

18 Temmuz 2014 Cuma

Ürün Deneyimi: Collagen Q10 By Watsons El Kremi

Ürün deneyimi bölümünde arada kullandığım bakım ürünlerini de yazacağım. Tavsiye önemlidir diye düşünüyorum. Ama özellikle şunu belirtmek istiyorum, ben kozmetik bloggerlarından değilim. İçerik kısmından çok anlamam, açıkçası hamilelik ve  lohusalık dönemim haricinde kullandıklarımın içeriğine dikkat eden biri olmadım. O yüzden burada bahsettiğim ve bahsedeceğim her ürünü buna göre değerlendirirseniz sevinirim.

Şimdi gelelim konumuza :) Daha önce el kremleri hakkında yaptığım alışverişler kapsamında yazmıştım.                           
Bilmiyorum Watsons gibi mağazalara girip eli boş çıkabilen var mı? İhtiyacı olmasa bile insanın, bakarken mutalaka a bu güzel bir şey galiba diyerek aldığı şeyler oluyor. Collagen kremi yine öyle bir gün edinmiştim. Malum yaş geçiyor, eller ve boyun bölgesi yaşı saklayamayan bölgelerden. Ben de ellerim kuru olunca çok rahatsız olan bir insanım, bir de böyle bir şey deneyeyim dedim.
Bu kremin etkisi gözle görülebilir cinsten. Açıkçası ben hiç böyle bir performans beklemiyordum. Sonuçta çok daha iyi kremler de kullandım ve gerçekten memnun da kalmıştım, ancak bu çok daha iyi geldi.  Nemlendirici özelliğinin yanısıra, sağ işaret parmağımın dış tarafında hiç bir kremin geçiremediği bir kuruluk oluşmuştu.O kadar sinir bozucuydu ki anlatamam, tüm gün ellerimi kremlerdim, evin muhtelif yerlerinde kremler vardı ama hiç biri oraya etki etmedi. Bu krem sadece bir kaç kullanım sonunda orayı tamamen geçirdi. Cildim kuru değil aslında ama ellerim ilginç bir şekilde kurudur, bu krem ona da çok iyi geldi. Bugüne kadar aldığım tüm kremlerin tahtını salladı. Ellerinde kuruluk olanlara tavsiyemdir. 


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder