Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

10 Temmuz 2014 Perşembe

Trend Raporu: Tesettürde Kimono Alternatifi

Şimdi size bu yaz için ciddi anlamda aşk yaşadığım bir parçadan bahsetmek istiyorum! Kendisiyle geçen yaz kaynaştık ama şükürler olsun bu sene çeşitler arttı, desenler farklılaştı ve kimonoların boyu uzadı. Ah işte o boy uzayınca beni bahsettiğim hayranlık hali ele geçirdi. Çünkü pantolon giyinmek bunu gerektirir^^

Hırka ya da kap giymek için çok sıcaksa, ferace de seçenekler arasında değilse, yazın trendlerinden biri kimono tesettürlüler için güzel bir alternatif olabilir. 


Çiçek desenliler ya da püsküllülerle iki trendi birden yakalamış olursunuz. Hem çiçek desenli hem de püsküllü olursa pek ala! Desenlerden pek hoşlanmayanlar için daha yalın modeller ya da dantelli seçenekler de var. Modeller herkesi mutlu edecek cinsten :) Kimono tarzında ceketler de çok popüler. Osmanlı desenine sahip olup da kaftanları hatırlatanlar ise yaz akşamlarında katılacağınız özel davetler için iyi bir seçim olacaktır. Sizi salaş görünümünden kurtarır hem!Oradan nasıl gözüküyor bilmiyorum ama ben salaşlığı seviyorum, salaş bir görünüm için kimonolar ideal ama kimono ceketlerle salaş olmadan da bu trend güzel bir şekilde yakalanabilir. Ben öyle yapmayı düşünüyorum. Yakın zamanda stil postunda bunu inceleyebiliriz, ne dersiniz? :)

Sevgiler.

Share this article with your friends.

1 yorum:

  1. dis kiyafet giyorum bende, uzun kap veya ferace, ama bunlarda alinip ev ortaminda giyilebilir pekala dimi :) disarda giymek icin cok dikkat cekici ama cok guzeller. :)

    YanıtlaSil