Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

21 Temmuz 2014 Pazartesi

Stil: Yaz Ramazanları Bir Başka

Çocukken yaz ramazanlarının başkalığından bahsederlerdi. O zamanlar 18:00 sularında iftar yapan bir çoocuk olarak idrak edemezdim bunu. Hiç böyle olacağını tahmin edememiştim. Zor olmuyor mu, zor oluyor tabii ki. Ama iki senedir oruçtan muaf biri olarak Ramazan'ın o insana kattığı manevi havadan yoksun olmak daha zor. O yüzden şikayetçi değilim. Ancak yazın dışarıda iftar yapılacaksa bu dışarıda ollmalı ve mümkünse püfür püfür esen bir yerde.Arkadaşlarımla baş başa iftar yapmak benim için harika bir olay. Sanırım insan gerçekten büyüyünce zaman ayarlamasını bir türlü yapamıyor. Birinin mesaisi oluyor, benim çocukla ilgili durumlarım, bir diğerinin de başka arkadaşlarla programı olunca hasret kalıyor insan birbirine. Ama önemli olan niyetlerden emin olmak. İnsan birbirinden emin olunca araya giren zamanın, mesafenin anlamı kalmıyor.
Bu fotoğrafların benim için güzelliği, belki yıllarca birbirinden güzel portrelerini çektiğim Feyza'nın çekiyor olması. O fotoğrafların güzelliği Feyza'yla alakalı tabii ki. Kendimle gururulanmamı sağlayan şeylerden biri de onun fotoğraflarıdır... Bu fotoğrafta yavrumun ayağı da kadraja grimiş, silecek miyim? Asla! :) Yapraklar sıcaklardan dökülmeye başlamış. Sıcaklardan şikayetçi olsak da sonbahar geliyor ve geldiğinde muhtemelen biz bu günleri özlüyor olacağız. Hayat bundan ibaret sanki, sürekli geçen zamanı özlemekten ve zamanın geçme hızına karşı sabırsızlıktan.


Bu tuniği daha önce blogda görmüştünüz, ama o zaman stil başlığı altında yer almamıştı. Bazı renkler var ki onlarca farklı varyasyonla kullanılabilir. Bunlar tamamen size kalmış.

Bazen instagram hesabımda hangisi diye soruyorum, aslında ben çoktan kararımı vermiş oluyorum ama fikirleri almak hoşuma gidiyor. Hatta bunu bir oyuna dönüştürelim diyorum. Ben alternatifleri sunayım,herkes kendi zevkine göre yorum yapsın. Hatta benim hangilerini seçeceğimi tahmin etmeye çalışsın. Güzel olmaz mı? Olur diyorsanız, buyrun instagram hesabıma.Pantone kataloğundaki ismiyle Royal Blue benim favorilerimden oldu. Zaten maviyi çok sevdiğimden defalarca bahsettim. Ancak şu aralar koyu turkuaza takmış durumdayım ama istediğim ton henüz karşıma çıkmadı. Çok aradım :) Umarım bulabilirim ama siz de denk gelirseniz bana ulaşırsanız çok mutlu olurum.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder