Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

17 Temmuz 2014 Perşembe

Stil: Yanlış Teşhislerden ve Renklerden Kaçının!

Bazen bazı kıyafetlere eli çok gidiyor insanın, sanki dolabında ondan başkası yokmuş gibi. Ne giysem ne giyinsem diye düşünmeye başladığı anda aklına düşüyor. Benim aklıma en çok düşenlerden biri işte bu krem tunik. Kimin olduğunu bilmeyen kalmadı sanırım.


Giyinmeden önce kıyafetleri üst üste koymak insanı yanlıştan döndürebilir, en azından renk konusunda. Köprüden önceki son çıkış misali, yok yok bunlar olmamışı evden çıkmadan söylemek için ideal zamanlama. Renkler benim için çok önemli, bazen takıntı olacak şekilde... Tam tonları tutturamayınca memnun olamıyorum ben. Ah ah bir de instagram hesabımda Valentino çantalar paylaştım bugün, bilin ki rengine vuruldum onların. Yine bilin ki bugün harika bir takım çıktı o renklerde. Ah bu renkler!


Bu aralar blogla ilgili çok güzel geri bildirimler alıyorum, hem de sevdiğim insanlardan. Bu böyle midir bilmem, benim beğendiğim insanlar benim yaptığım işleri beğenince insana doğru yoldasın mesajı verrilmiş oluyor sanki. 


Tahmin edeceğiniz gibi fotoğraflar arşivden, arşiv dediysem Mayıs'ın ortası yani. Yine bir doktor telaşı. Yanlış teşhisler hep beni mi bulur bilmiyorum ama bu sefer ki yanlış teşhis yine hayatımı karartmama yetecek cinstendi, bir de evlilik yıldönümümüzde yapmasalardı bunu... yazık ettiler bu sene ki kutlamamıza, bizi harcadılar matmazel.


O kadar ki anlatmak bile istemiyorum, yüzümün hali, ağlamaktan şiş gözlerim anlatsın istiyorum. 


Tamam, kabul biraz arabesk oldu :) Çok şükür geçti bitti, yanlışın neresinden dönülürse kardır dedim ve yaşadıklarımızı unutmaya çalıştım. Biraz başardım sanki?

Güzel yorumlarınızı, mesajlarınızı alınca dünyanın en mutlu insanı ben oluyorum, bunu bilin. Bir de henüz yanıtlamadığım bir yorumda yolunuz açık olsun denmiş. Dua alabilmek güzel bir şey, değerini bilelim. Çok güzel projelerim var benim, dua edin de olsun hepsi :) Çok daha güzel işlerle karşınızda olayım. 

Sevgiler.

Şal: Armanda / Tunik: Gönül Ayyıldız / Yelek: No Name / Pantolon: Koton / Babet: Bambi / Kolye: Modagram / Bileklik: Mango / Çanta: Jacquline 


Share this article with your friends.

4 yorum:

 1. Daha çok daha çok post lütfen.. 😍😍
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah o zaman inşallah bundan sonra hep böyle olsun diyelim:)

   Sil
 2. Canım benim tabii ki çok güzel bir yoldasın sen ve parmakla gösterilecek bir bloggersın abartmıyorum. İçeriklerin, düzenli yazman ve kombinlerin zaten bunu açıkça gösteriyor. Tüm övgü ve iyi dilekleri fazlasıyla hakediyorsun, Allahım seni korusun:)
  Bir de şu renkleri üst üste konuşturma konusuna kesinlikle katılıyorum. Ama bazen bulduğum o kombini bir süre forma yapıyorum:) sanırım seçtiğim işten dolayı kombin yapmaktan gına geliyor olabilir arada:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zehracım, çok teşekkür ederim. Senin yorumların, düşüncelerin benim için çok önemli, bunu biliyorsun. Haklısın sıkılmakta, meslek haline gelince tabii:) Allah senin yolunu açık etsin inşallah.

   Sil