Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

15 Temmuz 2014 Salı

Stil: Elbiseler Eteklere Dönüşünce

Siz nasıl tatil hazırlığı yapıyorsunuz bilmem ama ben genelde kıyafetlerimi seçerken birbiriyle uyumlu parçaları eşleştirip üst üste koyarım, son gün netleşir hangilerini götüreceğim. Tabii bazen bavul durumunu göz önüne alıp, bazılarını bırakırım. Bu fotoğraflar tatil hazırlığı yaparken sabırsızlanmamın sonucu :) 


Tatilde giyerim, o zaman üstümde çekerim diye bekletmiştim bugüne kadar ama o günden bugüne nasip olmadı :) 

Basic tişörtleri kapandığımdan beri eskisi kadar sık kullanamıyorum ama beyaz tişört yazın çok kullanışlı oluyor, özellikle etek giymek istediğimde.


Fotoğraftaki etek eski bir elbiseydi aslında, ama annem sağolsun bedenime göre etek haline getirtti. Sizin de üstünüze olmayan vazgeçemediğiniz elbiseleriniz varsa, etek haline getirtip kullanabilirsiniz, aklınızda olsun. Ben hala nazlanıyordum, yoook, ben giymem diye ama maviler beni cezbetti yine. Sanırım bu aralar blogda çok fazla mavi var :) 

Her yaz bir dore ya da altın renkli babet eskitiyorum, benim için vazgeçilmez haline geldi artık. Topuklu ayakkabılarda altın rengini pek sevmiyorum, gündüz giyinmek anlamsız geliyor o zaman ama slipperslarda, babetlerde olunca, aksesuarlarımı tamamlıyor. 


Tatile momiji de götürecektim güya ama bavul konusunda veto yedikten sonra bir de onlara yer açamadım. Ne olurdu momijilerime zarar vermeyen ama çok yer kaplamayan bir taşıma sistemi olsa?

Şal: Amanda/ Tişört: Batik / Hırka: Batik / Kolye: Stradivarius / Çanta: Koton / Babet: Bambi / Etek: markasını hatırlamıyorum.Share this article with your friends.

2 yorum: