Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

11 Temmuz 2014 Cuma

Kitap: Kendi Stilini Yarat

Okuduğum kitapları bir süredir diğer bloğuma ekliyorum, henüz bilmeyen varsa bu vesile ile duyurmuş olayım. Bu kitabın burada yer almasının tek sebebi ise stil üzerine olması.

Rüzgar Mira Okan'ı ben twitterda tanıdım ilk olarak, stilini beğenmenin yanı sıra uslubünü de çok beğendim. Seçtiği kelimelere bu zamanda böylesine özen gösteren, seçerek kullanan çok insan var. Bence Rüzgar Mira Okan da onlardan biri. Çünkü bu, onun işi değil tutkusu :)
Kitabı da itiraf etmek gerekirse meraktan aldım. Daha önce bu tarz kitaplar alıp hayal kırıklığan uğramıştım ama kitap beni hayal kırıklığına uğratmadı, yine aynı seçicilik, yine aynı zarafet. Bir stil kitabı bu kadar doğru ipuçlarıyla hiç olmadı sanki. Kitaplığımda bulunan kitaplar arasından en doğrusu, en okumaya değer olanı. Üstelik erkekler için de ipuçları var. Benim de yararlandığım bir kitap oldu kendisi, gerçekten işini severek yapan bir insanın ifadelerine denk geldiğime inanıyorum. Dolabınızda çok kıyafet var ama ne giyeceğinizi bilmiyorsanız, stilinizin olmadığını düşünüyorsanız, sürekli ne ile neyi giysem, bu buna olur mu, bana yakışır mı gibi düşüncelerle boğuşuyorsanız,modayı takip edeceğim derken aslında beğenmediğiniz bir yönde alışveriş yapıyorsanız bu kitap size tavsiyemdir. 

Geçenlerde ikinci kitabın hazırlıklarına başladığını duyurdu, onu da merakla bekliyorum.


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder