Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

9 Temmuz 2014 Çarşamba

Film: The Internship

Yine Digiturk salonlarında karşılaştığım bir filmden bahsediyorum istiyorum. Gösterimde olan filmleri anlatmamak gibi bir prensibim var, zaten artık ayda bir kere sinemaya gidebilsek şükürler olsun diyoruz:)  açıklama ihtiyacı duydum, bizim ailevi durumlarımızdan dolayı böyle. Yoksa çocuklu hayat sinemaya engel değil, sadece bırakacak aile ferdi olsun yeter.

Film, Türkçe'ye Genç Çıraklar ismiyle çevrilmiş, ImdB puanı 6,4 olan çıtır çerez bir komedi. İzlettiriyor insana, güldürüyor da.Saat satıcısı olan iki arkadaşın, Nick ve Billy çalıştıkları şirketin kapandığından haberi yoktur ve satış için çabalamaya devam ederler. Firmalarının kapandığını da oldukça acı bir şekilde satış yapmaya çalştıkları kişiden öğrenirler. Bundan sonra bu iki arkadaş kendilerini iyice başarısız hissetmelerine sebep olacak bir iki ufak olay yaşarlar ve bir anda kendilerini zamanı yakalama ihtiyacı ile Google'a başvuru yaparken bulurlar. Azimli davranışları aslında hak etmedikleri bir şekilde stajerliğe kabul edilmlerini sağlar. Bundan sonrasını henüz seyretmemiş olanlar için tabii ki anlatmayacağım :)


Daha intranetle internet arasındaki farkı bilmeyen bu insanlar için bu son çare gibi gözüküyor ama bu sefer kendileri ile ya batıracakları ya da çıkaracakları bir ekip de var. 

Film, 2013 yapımı oyuncular Vince Vaughn ve Owen Wilson. Owen Wilson'ı severim^^. Hani belki vaktiniz vardır ve biraz gülmek, biraz rahatlamak istiyorsunuzdur. İşte böyle zamanlar için bu film. Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder