Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

9 Temmuz 2014 Çarşamba

DKNY Ramadan Kolleksiyonu

Takip edenler mutlaka duymuştur. Donna Karan Ramazan için özel bir kolleksiyon hazırladı.Bu haber sizi heyecanlandırıyor mu bilmiyorum? Ben biraz karmaşık duygular içindeyim. Bir şeyler gözüme batıyor, tam olarak ne olduğu konusunda emin değilim.Öncelikle İslam dünyasına sırtını dönmeyen bir marka görüyorum, bu iyi tabi. Çünkü bazen insan hiç bir markanın kendisini önemsemediği hissine kapılıyor. Yani bazen insan ya bu kolleksiyonda benim giyebileceğim tek bir parça yok mu? diyor.


Ama şimdi böyle özel bir kolleksiyonla karşılaşınca da onda da kusur aramaktan geri durmuyor.

Tabii ki markanın bunu ticari kazanç amacıyla yaptığının farkındayım, sadece daha çok kazanabilmek için yapıyor. Arap dünyasının harcama potansiyeli sonunda dikkatlerini çekmiş olmalı. Bilmiyorum İstanbul'a turist olarak gelen turistlerin farkına varmamak mümkün mü? Laf aramızda geçenlerde hastanede biriyle karşılaştık ve on numara giyinmişti. Gidip kendimi tanıtmak, tuniğini çok beğendiğimi, nereden aldığını sormak istedim. Sanırım egom buna müsaade etmedi.Kolleksiyona geri dönersek ben bir olağanüstülük göremedim, dedim ya karmaşık duygular içerisindeyim. Sevinsem mi, sevinmesem mi bilmiyorum bu habere? 


Iç gösteren beyazlar, yırtmaçlı ya da diz hizasında etekler... Kumaş olarak da beni, gördüğüm kadarıyla çok tatmin etmedi. Belki bir daha ki sefere daha içimize sinen parçalar olur. 


Siz ne düşünüyorsunuz? 
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. İlk elbiseyi ve siyah eteği çok sevdim elbise belinden bağlanmasına rağmen hatlar belli olmuyor

    YanıtlaSil
  2. Süper düşünülmüş ama ilk elbise o kadar harika olmasına rağmen onda dahi yaka kısmı v şeklinde. Yani ya alttan bir şey giymek lazım, diğerleri de öyle. Düşünülmüş belki ama uygulama da eksikler var belli ki..

    YanıtlaSil