Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8 Haziran 2014 Pazar

Lansman: Şüşütown Showroom Açılışı ve Haliç Kolleksiyonu

Şüşütown'la blogda tesettür modası yazmaya başladığım zamanlarda sanal tanışıklığımız vardı. Organize ettiği tüm şüşütown buluşmalarına beni davet etti, ben de hepsine ama hepsine katılmak istedim ama nasip olmadı bir türlü. Esra Tekbir lansmanında tanışma imkanı bulduk ve Haliç Kolleksiyonunun lansmanı ve Shorwoom açılışından konuştuk biraz ve ben katılacağıma severek söz verdim. Bugünün stil postu Şüşütown Showroom açılışından :)


Aynı gün iki yere söz vermiştim ve tatil hazırlıklarımız da vardı ama dedim ne yapıp edip çok kısa da olsa uğrayacağım. Önce açılıştan fotoğraflar, sonra stil detayları :)

Dualarla açıldı Showroom, Rabbim utandırmasın, mahçup etmesin inşallah. 


Şüşütown bizi alabildiğince sıcak karşıladı, iğnelerle karşımızdaydı ama bunu hiç hissettirmedi. Kolleksiyonun kendisi de aynı Şüşütown gibi sıcacıktı:)


Haliç teması desenlere de yansımıştı ve ben buna bayıldım. Kolleksiyon 06-07 Haziran' da gerçekleşen Zeruj alışveriş şenliğinde satışa çıktı ama ben bu yazıyı yazarken henüz online alışverişe başlanmamıştı, sabırsızlıkla bekliyorum. Yaz için çok rahat parçalar olduğunu düşünüyorum!
Şüşütown bu kolleksyionda ilk kez eşarp tasarımlarına da yer vermiş, çok da iyi olmuş :)


Haliç kolleksiyonunda renk skalasını oldukça geniş buldum, sadece sezonun hit renklerine çalışılmamış.

İtiraf etmeliyim ki Çinilerden işlenen bu desen bayıldım, şu aralar mavilerle de çok haşır neşirim. Bununla yazın oldukça rahat geçeceğini düşünüyorum. Jeanle ya da keten pantolonlarla, giy ve çık :)


Bu da sevgili Şüheda'nın gurur tablosu :)
Bu da biz :)


O gün instagram da severek takip ettiğim arada fotoğraf altlarında sohbet ettiğim Anı Fotoğrafları, Rukiye Sevilay Taşçı ile tanıştık. Tanıyınca daha çok sevdim kendisini, Allah nasip ederse mesafaleri kat edip, belki Eymenoski'nin iki yaş doğum günü çekimini beraber yapabiliriz. Açıkçası çok isterim. Hem ilk sene mutsuz olaylar yüzünden güzel bir kutlama yapamadık, onu telafi etmiş olurum :)

Bu arada yüz hafızam çok iyidir ama maalesef isimleri hatırlayamıyorum. Çok tanıdık bir yüzle karşılaştım, sonra hemen Esra Tekbir lansmanından olduğunu hatırladım :) Beyza Mücaviroğlu Esra Tekbir'i temsilen gelmişti. Tekrar söylüyorum, güler yüzlü insanları çok seviyorum. Ben de güler yüzümü elimden geldiğince esirgememeye çalışırım, bunun bir sünnet olduğunu da hatırlatmış olayım. Özellikle tesettürlü hanımların birbirine karşı soğuk bakışları beni çok üzüyor gerçekten. Lütfen siz de dikkat edin. Biz dinimizi temsil eden insanlarız... Her neyse Beyza çok tatlı, güler yüzlü biri, onun da orada olmasından çok memnun oldum. Tekrar görüşmeyi dilerim!


Bu da tepeden moda çantası bebek çantasıyla olsun :) Stil postları için beklemeden kalın :) Fotoğrafların bir kısmı instagram hesabımda ve facebook sayfamda da olacak :) Takipte kalın! 

Son olarak çekilişe katılmayan kalmasın :)Share this article with your friends.

1 yorum:

  1. en çok şuşunun gurur tablosu köşesini sevdim.
    çok hoş!
    sen de pek hoşsun ;)

    YanıtlaSil