Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

29 Haziran 2014 Pazar

Stil: Bazı Kıyafetler Forma Olmak İçin :)

Bugünkü stil postu yaz gelmedi mi hala, ne bu yağmur ne bu soğuk dediğimiz günlerden kalma :) Tüm gece uyumamış bir insan olarak, evden çıkmadan fotoğrafımı çekmeden olmaz tabii ki.


Bilmiyorum farkında mısınız? İnstagramda siparishatunkafasi diye bir hesap var ve bu gömlek tuniği oradan almıştım. Üzerime forma olmasından hiç ama hiç şikayetçi değilim. Çünkü hep ihtiyacım olduğunu düşündüğüm o tunik bu arkadaşlar:) Muhtemelen daha bir çok stil postunda göreceksiniz. Sevgili Gönül elinde kumaş bulunca sağolsun beni unutmayıp, hemen haber verdi.


Aslında blogda hastane günlükleri diye bir dizi yayınlasam olur. Çünkü yine hastaneye gidiyoruz. Bir şeyler takmaya çalışmışım ama sıfır makyaj, surat da biraz düşük haliyle:) Bu postta giyindiklerimin çoğunu son tatilimizden, Marmaris'ten almıştım. Bodrum'da hatıra namına bir şey bulamadım desem. İşte bunların hepsi psikoloji :) Marmaris beni sevip sarmaladı, güler yüzüyle karşıladı ama Bodrum'un yüzü soğuktu maalesef.


Yıllar yıllar önce vardı sanki böyle kolyeler, o zaman da severdim, hala seviyorum. Zaten ben kolye seviyorum. Yaşasın aksesuara doyduğumuz günler :)


Çok güzel aksesuarlar var, abartmıyorum. Deli oluyorum aksesuarlara. Aynı kıyafetleri farklı aksesuarlarla kombinlemeye bayılıyorum. Bu yüzden aksesuarlarıma hiç kıyamam. Saklarım, aradan zaman geçince mutlaka tekrar kullanırım. 

Fotoğraflarda çok belli olmamış ama aslında pantolonumda mini mini kalpler var, ben böyle kapler insanı değilim aslında ama, oldu işte :)


Bebek arabası olmadan çıkamayangillerden olarak artık klasikleşen ayak pozumda tekerleklerin mutlaka ama mutlaka girdiğinin farkında mısınız?

İyi o zaman iyi haberle eve dönmenin şerefine güler yüzümü de göstereyim. Çok da güler yüz gibi değil sanki, ama idare edin :)Sevgiler.

Şal: İpekevi / Hırka :Veromoda / Tunik: Hatunkafası / Pantolon: Only /Kolye ve Bileklik: Pieces / Çanta: Mango / Ayakkabı: 1V1Y
Share this article with your friends.

1 yorum: