Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

29 Haziran 2014 Pazar

Nasıl:Pantolon Etek Nasıl Giyilir?

Yaz demek etek demek olsa da etek dediğin çoğu zaman pantolon rahatlığını vermiyor. Pantolon etekler ise rahatlığın eş anlamlısı sanki. Şahsen pantolon etekleri seviyorum, özellikle rahat olmak istediğim günlerde tercih ediyorum.
Peki Pantolon etekleri nasıl giyeceğiz?  Seçtiğiniz pantolon etek desenli ise bırakın diğer detaylara o desen karar versin. Bir kıyafeti giymek istiyorsanız onu ana parça seçin, daha önceden dedim. Diğer seçimlerinizi de o parça yönlendirsin.
Dantel bir üst, çok uzun olmayan salaş bir hırka ile giymek yaz günleri için hem rahat hem de şık bir seçenek. Hasır çanta ve parmak arası terliklerle plajda olmasanız bile plaj havasını almış olursunuz. Ki sıcakların iyice arttığı şu günlerde - eğer benim gibi sandalet giyinemeyenlerden değilseniz-parmak arası en güzel tercih. Pantolon eteğin modeli de seçimlerinizi etkileyecektir. Tam etek gibi görünenleri kısa üstlerle tercih etmenizde tesettür açısından çok sıkıntı olmayacaktır ama farklı modellerde üstüne uzun şeyler tercih etmeniz daha uygun olabilir. 

Pantolon eteklerde desen olması bacak boyunuzu kısa gösterebilir, buna da dikkat etmek de fayda var.
desenliyse eğer üstünüze de desenli bir parça tercih etmeyin, bu görüntü karmaşadan başka bir şey değil ve muhtemelen fazla desen muhattabınızın kafasını karıştıracaktır. Eğer daha resmi bir mekana ya da randevuya gidiyorsanız ve yine de rahatlık ön planda olsun istiyorsanız, bunun gibi bir görünüm ideal olabilir. 

Gözlük, kolye , bileklik yüzük, onlar için de dilerseniz ilhamı  pantolon eteğinizin desenlerinden alın. Daha çok dikkat çekmesini istiyorsanız eğer renkleri çarpıştırın ve istediğiniz görünümü yakalayın. Tercih ettiğiniz aksesuarlar ufak gözükse de bir kıyafeti tamamlayan en önemli unsurlardandır.  O yüzden onlara da gereken özen gösterin. 
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder