Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

27 Mayıs 2014 Salı

Mesajım Var!

Yine kişisel bir konu ile karşınızdayım.. Daha önce babamın rahatsızlığından bahsetmiştim. Babam inşallah iyi olacak, tüm dualarımız bunun için. Daha önceki yazımda mesajlarla, yorumlarla destek olan, dua ettiğini söyleyen herkese teşekkür ediyorum. Mesajlara dönemedim, şimdi de dönemiyorum...

Babamın tedavisi devam ediyor, bu gerçekten çok zor bir süreçmiş. Özellikle kemoterapinin etkilerini atlatmaya çalıştığı dönem o zorlanıyor biz de onu nasıl rahatlatacağımızı şaşırıyoruz. Allah benzer dönemden geçen herkesin yardımcısı olsun, tüm hastalara da şifa versin inşallah. Bu dönemde bizi zorlayan bir durumda babamın güneşe karşı çok fazla hassasiyetinin olması. Güneşe çıkma gibi bir tavsiye gelmedi Dr.undan, hatta temiz havanın yarayacağından, elinden geldiği kadar normal hayatına devam etmesi söylendi. Ancak güneşe karşı hassasiyetini bir noktaya kadar önlem alabiliyoruz, özellikle ellerini koruyamıyoruz. Şimdi yaz da geldi. Birkaç eldivene de baktık, ancak yaz ve erkekler için uygun model yok, bunun yanısıra dokunmatik ekranlarla haşır neşir insanlar olduk hepimiz, bulunan eldivenler de bunun için hiç uygun değil. 

Dokunmatik ekranla kullanılabilecek eldiven dendiğinde aklıma ilk olarak Marks & Spencer markası aklıma geldi ve belki bu konuyu sosyal sorumluluk projeleri kapsamında değerlendirirler diye düşündüm, iletişim kurmak istedim, aşağıdaki gibi bir mesaj yazdım. 


Merhaba, ben emilianata.com adlı moda bloğunun yazarı ve sahibiyim. Sizden özel bir ricam olacak. Babam kanser hastası ve tedaviden dolayı cildi güneşe karşı aşırı hassas. Ellerini koruyamıyoruz. Önümüz yaz olduğu için artık daha dikkatli olması gerekiyor. Kışın ürettiğiniz eldivenlerle dokunmatik ekranlar kullanılabiliyordu. Kanser hastaları için yazın kullanılabilecek, terletmeyen , ama dokunmatik ekranlarla teması engellemeyen eldiven üretme gibi bir durumunuz olabilir mi? Bunun çalışmasını yaparsanız markanız adına sosyal hizmet anlamında çok büyük bir yarar sağlayacağınızı düşünmekteyim. Hem de bizim gibi kanser hastası aileleri için çok sevilen bir marka konumuna geleceksiniz. Her türlü gereken duyuruyu da ben bloğumda yaparım. Bu konu ile ilgilenirseniz çok sevinirim. Bu konu ile ilgili görüştüğüm tek firmasınız, beni hayal kırıklığına uğratmamanızı diliyorum. 

Sevgiler, Esra 

Ancak bu konuda beni hayal kırıklığına uğrattılar, nezaketen de olsa bir yanıt bile vermediler. Aylar oldu diyebilirim mesajı yazalı, olumlu olabileceğini düşünmesem de bir yanıt almayı beklerdim. Üzüldüm açıkçası.

Şimdi bu konuda benimle beraber çalışmak isteyen firma varsa emilianata(at)emilianata.com adresinden ulaşabilirse çok sevinirim. İnşallah babam iyileşecek, ihtiyacı kalmayacak ama maalesef ihtiyacı olabilecek bir sürü insan olacaktır, neden onların bir sıkıntısını gidermiş olmayalım ?


Share this article with your friends.

1 yorum:

  1. Babana acil şifalar diliyorum.Zor bir süreç ve hepinizin Allah yardımcısı olsun.Büyük bir firmanın böyle bir saygısızlık yapması hiç hoş olmamış.Eldivenler konusunda bir bilgim yok acaba yurtdışı sitelerde bulma imkanı olabilir mi?
    Sevgiler canım...

    YanıtlaSil