Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8 Mayıs 2014 Perşembe

Ebrosur.com

İstanbul büyük bir metropolitan bu bir gerçek ve bir yerden bir yere ulaşmak ciddi sıkıntı olabiliyor. Hele ki bu sadece alışveriş için gerekliyse insana çok gereksiz geliyor ve bu durum zaman zaman gittiğiniz lokasyonda aradığınız şeyi bulamamanızla da sonuçlabiliyor. Mağaza mağaza gezmek, gittiğimizde elimiz boş dönmek yerine daha gitmeden aradığımız ürünü en uygun fiyata hangi mağazadan alabileceğimizi bilmek daha iyi olmaz mı? Bizim yerimize indirimleri takip eden biri olsa ve bunu bizimle paylaşsa, ne harika olur:)

Bir çok süpermarketin kampanyaları oluyor, biliyorsunuz, broşürleri var ve bir çok ürün indirime giriyor ama o kadar çok market var ki, çoğu zaman bu kampanyalardan haberimiz bile olmuyor. Hangisinden zamanında haberimiz olacak ki? Birinden duyduğumuzda da çoktan o indirim fırsatını kaçırmış oluyoruz. Böyle durumlar için market market dolaşıp broşür mü toplayacağız? Kendim adına şunu söyleyebilirim; ben toplayana, karşılaştırma yapana kadar o kampanyalar bitmiş olur:) Yani tabii ki hayır. Bunun için de yine harika bir kaynağımız var: ebrosur.com .  A101, Bim, Carefour, Migros, Kiler ve Real gibi bir sürü marketin broşürleri mevcut, yine tek tıkla internet üzerinden halledeceğiz işimizi. ebrosur.com 'un içeriği sadece süpermarketlerle sınırlı değil, Teknosa gibi teknoloji marketlerin , Bauhaus gibi yapı marketlerin yanı sıra, Mudo gibi giyim ve Flo gibi ayakkabı mağazalarında yapılmış indirimlerden haberdar olabiliyorsunuz. En uygun Flo modellerine bakmak için tık tık!:) 

Bunların yanısıra Avon, Tchibo, MediaMarkt gibi sıklıkla broşürlerini yenileyen, müşterilerine yeni temalarla ürünlerini sunan markaların da broşürleri bulunmakta. Bu kampanyalardan tek tıkla haberdar olmaya ek olarak, size en yakın mağazaların açık adres ve harita bilgilerine de ulaşabiliyorsunuz. Harika değil mi? 

ebrosur.com'da ayrıca alışveriş merkezlerine dair bilgiler de ulaşabiliyorsunuz. Cevahir, Palladium, Historia, Kanyon gibi bir çok avmnin harita üzerinden detaylarına ulaşabilir ve avm bünyesinde bulunan mağazaların da broşürlerine ulaşabiliyorsunuz.  

Site bünyesinde bulunanlar sadece bunlarla sınırlı değil, çok çeşitli sektörler mevcut. Süpermarket, giyim mağazaları, yapı market, mobilya mağazaları, restoran ve kafeler ve sağlık, güzellik üzerine bir çok mağazanın detayları elinizin altında artık.  
Share this article with your friends.

1 yorum: