Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

28 Nisan 2014 Pazartesi

Tesettür Giyimde Yeni Bir Marka; Esra Tekbir

15 Nisan'da Esra Tekbir markasının lansmanı için davet edilmiştim, bir ara bu tür organizasyonlara katılmıyordum, katılmak istediklerime de iş yoğunluğum, hamilelik, doğum falan - biliyorsunuz detayları- derken katılamamıştım. Buna katılmam için hiç bir engel yoktu, ben de bu daveti kabul ettim.
 
Öncelikle şunu belirtmekte yarar var; defalarca Tekbir Giyimi sevmediğimi twitter'dan belirtmiştim. Annem için gittiğimiz zamanları hatırlıyorum, hiç kendime göre bir şey bulamazdım, anneme de bulamazdık. Son zamanlarda nasıldı durum bilmiyorum ama Esra Karaduman Uzun, yılların tecrübesini Esra Tekbir markası altında genç nesile hitap etmek amacıyla kullanmış. Lansmana gittiğimde mağazaya girdiğimde yaşadığım duyguların hiç birini yaşamadım, aksine oldukça hoş kıyafetlerle karşılaştım :) 


Onların deyimiyle, sıradanlıktan sıkılan hanımlara hitap etmek istiyorlar. 'İş hayatında aktif rol alan, davet ve organizasyonlara katılan, günün yoğunluğu içinde aradığı şıklığı bulmak isteyen kadınlara hitap eden koleksiyonda, feminen detaylar maskülen kesimlerle mükemmel bir uyum içinde.' Esra Tekbir markasını bu şekilde tanımlıyorlar.


İkinci fotoğraftaki abaya sizce de harika değil mi? Giyin çık, pratik, hızlıca çıkılması gereken zamanlar için ideal, her daim şık ve hoş, ayrıca tesettüre uygun değil eleştirilerinden sonsuza dek uzak:)
Çekimlerle dahil belli olan bir şey varsa o da bu kolleksiyonun tropikal tenalardan ilham aldığı. Zaten yaza en çok yakışan bu. Yaz dedik ama şu üstteki looku kışın da rahatlıkla giyebilirim! Hiç sorun değil:)
,

Daha yalın renklerle şıklığı yakalamak isteyenler de düşünülmüş, böyle bir elbise ile gerekirse toplantıya da gidilir. İşte bu yüzden sevdim.

Son olarak yine sevdiklerimden bir tanesi ki sanırım herkesin ilk dikkatini çekenlerden biri, bu elbise oldu. Yaz kıyafeti ne deseler elbise derim. Özellikle tatiller için, şık olmak çok kolay oluyor.

Esra Tekbir 2014 İlkbahar- Yaz kolleksiyonuyla bana hitap etmeyi, gönlümü çelmeyi başardı. Daha önce bir daha Tekbir'e girmem diyen biri olarak bu önyargımı değiştirdi. Kendisiyle konuştuğumuzda da elbette satış herkesin istediği bir şeydir ama bizim bu markayla amacımız genç nesli hizmet anlamında mutlu etmek dedi.. Bu düşünce tarzı da beni mutlu ediyor açıkçası.


Esra Hanım'a yeni markası için tekrar başarılar diliyorum. Yolu açık olsun.
Share this article with your friends.

1 yorum: