Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

31 Mart 2014 Pazartesi

Ehil.com

emilianata10:56
Ehil.com
Hep söylenir, işi ehline bırakmalı diye. Sorun da burada başlar zaten. O işin ehlini bulmak o kadar zordur ki... Ehil diye güvendiğiniz, yapılacak işleri emanet ettiğiniz insan hiç de düşündüğünüz gibi olmayabilir ve bu konuda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kimi durumlar için düzeltilemez ya da geri döndürülemez sorunlarla baş başa kalabilirsiniz.

Bu en çok evimize, iş yerimize tadilat yaptırmak istediğimizde ya da köklü değişiklikler istediğimizde başımıza gelir. İşte artık bunun çözümü de internette :) Aradığın ehil seni bulsun sloganıyla hizmet veren ehil.com, bu konuda müşteri memnuniyetini fiyat ve uygulama dengesini güzel bir şekilde sağlayarak işlerini gerçekleştiriyor.Ehil.com'un çalışma sistemi şöyle, ya ehil firma olduğunuzu düşünerek başvuruda bulunuyorsunuz. Sisteme uygunluğunuz kabul edildiği takdirde ehil firma arayanların karşısına ehil.com referansıyla çıkıyorsunuz. Ya da ehil firmalar arıyorsunuz ve ehil.com'un referanslarından yararlanarak istediğiniz fiyat ve hizmet doğrultusunda birini seçiyorsunuz.

Ehil'deki uygun ev dekorasyon fiyatları merak ettiyseniz sizi hemen linke ışınlayalım :)

Ehil.com'un verdiği hizmetler arasında sadece ev dekorasyon yok pek tabii:) Evden eve nakliyat, boya badana, ev tadilat, mantolama,iç mimarlık ve  mutfak dekorasyon gibi farklı hizmetler de mevcut.

Sitenin kullanım açısından sunmuş olduğu bir güzel kolaylığı da şu: daha önce yapılmış hizmetlerin detaylarını ve fiyatlarını projenin uygulandığı mekan ve semt belirterek içeren bilgiler de sunması. Kafanız karışıksa benzer hizmet alabileceğiniz bir kaç proje mutlaka karşınıza çıkabilir. Ama diyelim ki sistemde daha önce yapılmış değişiklikler sizin istediğiniz gibi değil ya da fiyatlar size çok uymadı. Bu durumda talep istediklerinizi belirterek fiyat tekliflerini alabiliyorsunuz ki özellikle belirtmem gerekir fiyat teklifleri 24 saat içinde hazır olmuş oluyor. Gelen fiyatları karşılaştırma yaparak bütçenize en uygununu seçebiliyorsunuz.

Şahsım adına, farklı farklı firmalarla muhattap olup, evin her bir yerinden çıkan ve farklı işlem yapan ustalarla muhattap olmaktansa direk olarak bu şekilde toplu hizmet veren bir firmayla muhattap olmak çok daha kolay olacaktır. Eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız, ehil.com'u daha detaylı inceleyebilir, alacağınız teklifler doğrultusunda evinizi, mutfağınızı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder