Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

4 Mart 2014 Salı

Alışveriş | L'occitane

Ara verdiğim alışveriş  yazılarına ufaktan başlayayım diyorum.

L'occitane ile benim tanışmam çalışırken gelen bir hediye kutusuyla oldu, bir el kremi bir vücut losyonu ve sanırım bir de sabun vardı. Uzun süre köşede kaldı da kullanmadım, sabunuyla losyonunu özellikle, sonra el kremini bir heves açıp kullanayım demiştim de öyle ne harika bir el kremi olduğunu keşfetmiştim. Sonra gerek kalmadığı için hiç kremi kullanmadım, ancak hamileliğimden beri kullanmak durumunda kalıyorum, ellerim çok kurudu. Özellikle Ahmet Eymen'in ek gıdaya başlamasıyla , elim neredeyse sudan çıkmaz oldu. Memnun kaldığım kremlerin yetersiz olduğunu düşünmeye başladım.

Sonra sevgili Meyye'nin instagramdaki paylaşımıyla L'occitane'i hatırladım ve hemen online sipariş verip veremeyeceğimi kontrol ettim :) Seviyorum online siparişi. Bazen unutuyorum sonra alırım dediğim şeyleri, online olunca o anda hemen alabiliyorum.  Ben farklı kokulara sahip kremleri kullanmak amaçlı ufak boylardan oluşan üçlü krem setini sipariş ettim. 

L'occitane'den online sipariş etmenin güzel taraflarından biri UPS kargoyu tercih ediyor olmaları, diğer güzel bir yanı da kapıda pos ile ödeme kabul ediyor olmaları. Açıkçası bildiğiniz gibi fazlasıyla online alışveriş yapsam da ilk defa kapıda kartla ödeme yapmış oldum, havaleyle uğraşmadığım gibi elime geldiği anda ödeme yaptım. Ödemeyi yaptım da ne zaman gelecek durumu da olmuyor böylece.

Siparişi verdikten sonra gece sistemi kontrol ettiğimde sipariş durumu not edilmemişti, bir kaç gün bekleyeceğimi düşündüm böyle olunca ama ertesi gün paketim geldi. Bu da memnun kaldığım yönlerinden biri oldu alışverişimin. Hem de kocaman güzel bir paket ulaştı elime, L'occitane ile tanışmamı sağlayan paketi de düşününce eve keşke hep böyle şık paketler gelse ya, ne harika olur değil mi:)
Kremler hakkında fazla yorum yapmaya gerek yok, harikalar. Bitince tekrar sipariş vereceğim. Zaten az bir şey sürünce yetiyor, evin muhtelif yerlerinde çeşitli el kremleri de olunca az tüketmiş oluyorum. Bu kremlerin methini duymamış olanlar için söylüyorum, kim kullandıysa memnun kalıyor, kime verdiysem onlar da almak istedi. Kesinlikle bedelini hak ediyor. 

Paketin içine bir sürü tester koymuşlar, çok sevindirici, ama henüz hiç birini kullanamadım :) Kullandıklarıma göre siparişlerime ekleyeceklerim olabileceğini düşünüyorum. 

L'occitane ürünlerine göz atmak isterseniz ya da benim gibi alışveriş yapmak isterseniz sizi şöyle alalım!


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder