Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

11 Ocak 2014 Cumartesi

Bir Blogger Buluşması Daha!


Daha önce ilk buluşmamızı paylaştığım Blogger arkadaşlarımla bir kez daha buluştuk, bu sefer sevgili Büşra'nın evinde, yani alternatif biri'nin:) çok seviyorum böyle güzel blog isimlerini, ben blogdan her bahsettiğim insana ismimi söyletmek ve anlamını anlatma konusunda zorlanıyorum da biraz ^^

Büşra'nın yeni bir meleği oldu, adı Meryem, bu vesileyle de onu görmüş olduk. Tüm söylediklerimi geri alıyorum, evet insan tüm zorluklarına rağmen bebek kokusunu özlüyormuş gerçekten. Ben de özlemişim onu farkettim. Yok yok Alah isteyene ikincisi versin ama bebek kokusu almak paha biçilemez. Rabbim dileyene, hayırlısıyla, kolaylıklar, güzelliklerle nasip etsin inşallah... 

Ben bu davete gidemeyeceğim sanmıştım, çok şükür Ahmet Eymen'in sağlığı o ara iyiydi de gidebildim. Ve şunun rahatlığını da hissettim, Büşra misafiri sever ve zaten üç çocuğu var yani Ahmet Eymenle gitmem muhtemelen sıkıntı olmayacaktır dedim :) Gerçekten de Büşra misafirperverliğini, kişiliğini çok takdir ettiğim bir insan. Bizi çok güzel ağırladı.

Fotoğrafların hepsi bana ait değil, ortak klasör gibi bir şey oldu :)


Sevgili Elif'in hediyelerini görüyorsunuz:) Çok güzel , ince bir düşünce, çok hoşuma gitti. Ayrıca kendi kurabiyeler de yapmıştı, çok lezzetliydi. Geçenlerde bahsettiğim yiğenim Elif'in de mevlüdünde kocaman bir ahşap şekerlik gibi bir kutunun içinde hediyeler gelmişti , çok hoşuma gidiyor böyle jestler :)


Bunlar da Elif'in kurabiyeleri, bakalım ben de hastalıklardan fırsat bulduğum anda yapacağım. Bir ara ne güzel hamur işine merak salmıştım, zorunlu ara verdik :)Cheesecake'e bayılıyorum ama herkes güzel yapamıyor bu gerçek, Büşra o güzel yapanlardandı işte :) 

Şu fotoğraftan önce şu yazıyı bir oku olur mu sevgili okur...Biz bu buluşmaya yüzümüzde maskelerle gitmedik... Amacımız sadece fotoğraflarımızı kullanmak isteyenlere engel olmak. Belli olmuyor mu acaba. 


Bu fotoğrafta Ahmet'in elinde bir bardak var ve biz bu fotoğrafı çektikten sonra sehpanın üstüne bıraktık, ancak orada tekrar elini atınca, bardak ikiye ayrıldı resmen, ne kadar mahçup oldum, üzüldüm anlatamam. Bebekle çok bir yerlere gitmiyorum, çünkü gerçekten herkes bebekli misafiri kaldıramaz, buna ikna olmuş durumdayım. Ben de kaldıramıyorum bazen zaten, gittiğim yerde aman rahatsızlık vermeyeyim diye çırpınırken eve döndüğümde tır çarpmışa dönüyorum. Ama işte Büşra farklıydı, onun evinde böyle bir şey olunca daha çok üzüldüm.


Bu fotoğrafta aramızdaki en zayıf iki insanına arasına oturmak gibi bir gaflette bulundum, bile bile lades:) 


Bu da sevgili Büşra'nın bize zarif hediyesi. Herşeyin çok güzel düşünüldüğü, keyifli sohbetlerin döndüğü, çok leziz yiyeceklerin olduğu bir sofraydı, çok memnun kaldım. Bir daha yapalım inşallah en kısa zamanda.


Artık beyimizin kıyafetlerini çekiyorum, bazen kendiminkine sıra gelmiyor:) Yalnız bunları hazırlarken aklımda sürekli çocuğuyla uyumlu giyinmeye çalışan biri vardı ve içimden ne gereği var, rahat ol biraz diye bıdı bıdı yapıyordum. Sonra bir sıra aşağıdaki fotoğrafı çekince, bizim de renk uyumunu yakaladığımızı gördüm. Farkına varmadan kınamışım demek ki:) Rahat olun sevgili anneler, çocuğunuzla ikizler gibi uyumlu giyinmeye çalışması sizce de saçma değil mi? 
Bu da family portrait, artık gidelim diye kıvranan bebeğimle birlikte... Hardal'ı seviyorum, alıyorum, sonra bir kere giyip hoop kaldır. Neden bu kadar çok soğuyorum hardal kıyafetlerimden bilemiyorum. 


 O gün keşke Zehra da olsaydı bizimle, onun sohbetini de çok seviyorum. Bazen blogger alemi büyük bir dedikodu kazanı gibi geliyor uzaktan bakınca, elhamdülillah ben öyle insanlarla bir arada değilim. O gün Tuğba'yla da doya doya konuşamadım, Feyza'yla da, Serap'la da, ay aslına bakılırsa doyamadım ben size kızlar :) Tekrar buluşalım inşallah :) 

Şimdi ben gece mesaime geri döneyim, şu meşhur grip Ahmet' de bulaştı. Olaylar olaylar. Tam atlattı derken bu gece yine öksürük başladı. Korkuyorum doktor, anlıyor musun.

Sevgiler.

Share this article with your friends.

2 yorum:

 1. Biz bulusup bulusup birbirimize hic doyamicaz anlasilan :) gonuller bir olsun yeterki.ben cok seviyorum boyle bir araya gelmeleri, bir sonraki bulusmada yanyana oturalim bak daha uzun sohbet ederiz :) ahmetede sifa diliyorum tekrar canim, opuyorum seni.

  YanıtlaSil
 2. Ne güzel bir buluşma olmuş bu böyle :)
  Blogunuzu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım.
  406. takipçiniz benim.
  Bana da beklerim.. :)
  Sevgilerimle
  Beyaz Sır
  http://whiteglaze.blogspot.com

  YanıtlaSil