Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

26 Aralık 2013 Perşembe

DermoeczanemOnline eczane sistemi, belki de yüzyılın buluşu:) Tamam, kabul, abartıyorum. Ancak bazen bana öyle geliyor. Ekran başından onlarca ürüne ulaşabiliyorken, evimin ve aile fertlerinin eksiklerini bir kaç tık sonunda elde edebiliyorken, neden eczanelere ve eczaneler üzerinden satılan ürünlere ulaşmayayım ki? Özellikle benim gibi bir insan için bulunmaz nimet.

Bir eczanenin sattığı ürünü, bazen bir diğeri satmayabiliyor. Dermokozmetik ürünlerde özellikle. Bebeğime Babe, Burt's Beeds ürünlerini kullanmak durumundayım, çok alerjen bir cildi var. Anneme de Murad ürünlerini alıyoruz. Bu ürünlerin birbirine yakın zamanlarda tükenmesi durumunda, benim üç farklı eczaneye uğramam gerekiyor ki, bu bazen bebekli bir insan için zor olabiliyor. Neden bebeğime ayıracağım vakti eczaneden eczaneye dolanarak harcayayım ki? Onunla Park'ta oynamak varken... Oturduğum yerden siparişimi veririm, sonra gelmesini beklerim. Bunun için Dermoeczanem.com var. 

Dermoeczanem, bir çok markayı bünyesinde bulunan online bir eczane. Sektörde -dile kolay- 18
yılını doldurmuş, Zonguldak kökenli ve açıldığından beri aynı yerde ikamet eden bir firma. Esnaf kökenli olmaları bana bu konuda biraz daha güven veriyor, artık esnaf kelimesinin anlamını bilen, uygulamaya geçiren ticarethane sahibi kalmadı gibi. Dükkan kapandı, mallar kayboldu gibi bir durum olmaz ama olması durumunda karşınızda bir muhattab bulabilmek çok önemli, bunu yaşayanlar bu dediklerimi daha iyi anlayacaklardır. İşte dermoeczanem biz 18 yıldır buradayız, yerleşiğiz bize güvenebilirsiniz diyor. İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara gibi şehirler ertesi gün teslimat alanında. Stoklarında bulunan ve benim ilgimi çeken markalardan bir kaçı ise:  Mac, Babe Pediatric, Clarins, Lancome, Darphin, Deborah, Clinique... Baktıkça listeye daha çok marka eklenebilir:)


Bir süredir CC kremleri merak ediyordum, Clinique'in CC kremini deneyecektim. Şu an için sitede CC krem yok ama BB var, denemek isteyen varsa stoklar tükenmeden siteden ulaşabilir, üstelik indirimli fiyatlarla.

Ben Murad ürünlerini henüz denemedim, ama böyle giderse yakında ben de denemeye başlayacağım:) Sıkıllaştırıcı maskesine göz koydum mesela, ince kırışıklıklar için başlangıç seti de yine indirimli olarak mevcut. Dr. Murad ürünlerini incelemek için, tık tık!

Sonraki hedef bence gün içinde kuryeyle teslim olabilir, elbet zorlukları vardır belki de yasal olarak uygun değildir bilemiyorum ama reçeteli ilaçlar için böyle bir imkan olsa harika olmaz mı? Olur valla!

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme