Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

22 Ekim 2013 Salı

Trend: Gönlümden Kopan Turuncu YapraklarSonbahar yeşilden kahveye dönmenin mevsimi, enerjinin biraz düşmesi biraz durgunlaşması, biraz dinginlilk demek. Kimi zaman güneş yüzünü gösteriyor, kimi zaman da yağmurdan kafamızı camdan dışarı çıkaramıyoruz. Ama seviyorum bu mevsimi, tüm mevsimleri olduğu gibi...

Sonbahar kahvelerin, kremlerin rengi bir çoğu için, insanın yapraklarla uyumlu olası geliyor. Peki sonbahara biraz renk katmaya ne dersiniz?

Turuncuyu hiç sevmediğini söyleyen biri olarak, şu aralar biraz turuncuya tutkun hale geldiğim doğudur:) Elimde değil.  Sanırım hayat böyle, dediğimizin aksini yapma / yaşama durumu, olmaz dediğimizi oldururken, yapmam dediğimizi yaparken seyrediyoruz kendimizi.

Her neyse, turuncu capcanlı bir renk, insana yazın canlılığını, sonbaharın dinginliğini hatırlatıyor. En azından benim için:)
Dolabımda turuncu olarak sadece bir şal ve bir de daha önce I'm Nu'dan almış olduğum yakası turunculu bir gömlek vardı, sonra bir tane turuncu etek geldi hediye, tam sonbaharlık! Tabii benim o eteği kombinlemek için biraz beklemem gerek:)

Şuradaki kaban dolabıma gitse, sonbahar yapraklarını andıran şu çiçekli eşarp da olur ya da en üstteki çiçekli ceketle ne güzel kombinler ortaya çıkar. Gözlerim kalp kalp oldu:)


Bir de bal kabağı sevdası başladı ben de, en son bir arkadaşımın annesi böreğini yapıp göndermişti, ne lezizdi.  Şimdi bebeğime de balkabaklı yemekler yapayım istiyorum, tarifler araştırıyorum. Malum halloween mevsimindeyiz:P

Bunlara bakıp da turuncu ne güzel bir renk diye düşünmemek elde değil. Sonuç olarak artık turuncuyu seviyorum, gözlerim onu arıyor alışverişlerimde:)

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder