Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

29 Ekim 2013 Salı

Bir Kahvaltı Daha

Kahvaltıları çok seviyorum ama daha öncede dediğim gibi yalnız başıma kahvaltı etmeyi de hiç sevmiyorum, Bursa'dan kuzenimin gelmesi ile bizde de toplanalım dedik ve tabii ki kahvaltı oldu tercihimmiz:)
 
Açık konuşmak gerekirse ben Ahmet Eymen doğana kadar doğru düzgün yemek yapmasını bilmiyordum, onun sayesinde bir şeyler öğreniyorum, hala da öyle çok süslü sofralar kuramam, mutfakta acemiyimdir. O yüzden beklentiniz bu yönde ise, biraz hayal kırıklığına uğrayacaksınız :)

O gün son zamanlarda oluşan mor takıntım tavan yapmıştı ben de eski kıyafetlerime daldım, biraz zayıflammanın vermiş olduğu özgüven ile. Eski eteklerimi giyebilmek harika bir duygu bu arada.Bu eteğin bende anlamı büyük, sanırım dolabımdan hiç çıkartamayacağım. Tesettüre girmemle beraber ilk aldıklarımdan, çantam da malumunuz, çok görmüşsünüzdür. Ama çok yakışıyorlar birbirlerine. Çiçek deseninden bu kış da vazgeçemeyeceğim sanırım ama bu etek de tam bu mevsime uygun. Çiçekler siyah ve kahverengi zeminde çok yakışıyor yavaş yavaş soğuyan havalara.Şalımı biraz farklı bağladım bu sefer, Araplar gibi ama yakam açıktı ve kapatmak için bir tarafını daha uzun tuttum.

Mütevazi soframdan kareler bunlar da, evde uygun renk peçete olmayınca ben de beyazlardan kullandım, peçeteleri kalpli yapmayı intagramda gördüm, tabaklar kalpli olunca uygun gördüm. Ama bu peçetelerle tok durmadı tabi:)Soframa cam ufak vazolarda kır çiçeklerinden de yerleştirecektim güya, unutmuşum :)


Bu arada kurban bayramı, gelen giden derken diet yalan oldu, hadi onu geçtim, sağlıklı beslenmeden de bayağı uzak kaldım, resmen vücudumun yediğim şeyler yüzünden ağırlaştığını hissediyorum. Yakın zamanda sağlıklı beslendiğim günlere geri döneceğim inşallah.


Şal: Ravyasal Dünya / Bluz: H&M / Etek : Batik / Çanta :  Mudo 

Share this article with your friends.

3 yorum:

  1. bu acemi bir sofra ise ben ustalaşmış halini merak ederim :) Afiyet olsun sofra da kombini de sevdim..

    YanıtlaSil
  2. ohh afiyet bal şeker olsun, kahvaltıları ben de çok severim

    YanıtlaSil
  3. merhaba benim adım mevlüde ALLAH izin verirse ün iversiteye geçince kapanacağım şu an 12.sınıfım üniversiteye hazırlanıyorum sizi de çok içten buldum ve yardım ederseniz çok sevinirim zaten. açık giyinen bir insan değilim pantolon üstü bol tişört hırka .şal alışverişi yapmak istiyorum fakat rengine karar veremiyorum sizce ilk hangi renk almalıyım çok konuştum hakkınızı helal edin

    YanıtlaSil