Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

24 Ekim 2013 Perşembe

Alışveriş | Evmanya.comBu aralar biliyorsunuz iş hayatından da, sosyal hayattan da oldukça uzağım, bu yüzden kıyafet alışverişlerim oldukça azaldı. Evde geçirdiğim vakitler arttı. Bunun sonucu olarak ben de evdeki zamanlarımın daha keyifli hale getirmeye çalışıyorum. Çok mantıklı:)

Evlenirken o kadar çok ama o kadar çok ilgilenmem gereken şey vardı ki, evde kullandığım çoğu eşyayla ilgili seçimleri anneme bırakmak durumunda kaldım. İtiraf etmek gerekirse, sürekli bir şeylere karar vermenin stresinden boğuluyordum. Tahminimce bu çoğu kişinin başına gelmiştir. İlk zamanlar sorun yoktu ama şimdi evdeki zamanım arttıkça bazı şeylerin hiç zevkime uygun olmadığını düşünüyorum. Hoş, insanın zevki zamanla değişiyor, ayrıca kullandıklarından da bir süre sonra sıkılıyor. Değişiklik arıyor. E benim de değişikliği ne kadar sevdiğim malum:) Ama öyle köklü değişimlerle uğraşamam diyorum şu aralar, aynı kıyafetlerimi renklendirdiğim gibi evimde de aksesuarlardan başlayarak bir değişim yapmalıyım.

Bunun için online bir alışveriş sitesi buldum, www.evmanya.com. Burası yine bana çare olan bir alışveriş sitesi. Çünkü ben alışverişe çıktığımda eve o eşyaları taşımak zaman zaman sorun oluyordu, böylesi çok iyi oldu. Hem online alışveriş olacak zamanımı almayacak, hem de nasıl taşıyacağım derdi olmayacak.Evmanya.com'un ürün gamı oldukça geniş, duvar kağıtlarından , saatlere, küçük ev aletlerinden , özel tasarım mobilyalara, mutfak gereçlerine kadar her şey mevcut.

Şu aralar radarımda koltuk minderleri ve mutfak gereçleri var. Oturma odamın minderlerini değiştirmek istiyorum, sanırım aradığımı da buldum. Evmanya oldukça geniş seçenek sunuyor, karar vermek bana kalmış. Romantik ya da eğlenceli :) Biliyorsunuz bitmeyen bir baykuş trendi var. Böyle trendlerle ev döşemeyi pek sevmesem de kırlentlerde kullanmanın hiç bir sakıncası yok:)
Muhtemelen çiçekli olanını tercih edeceğim yine de:)


Baykuş demişken, baykuş detaylarıyla çok sevimli gözüken şu banyo aksesuarı da gözümden kaçmadı.
Mutfak gereçleri mevzusu ise tamamen tatlı bir saplantı:) Çay , kahve fincanları, pasta tabakları, kahvaltılıklar... Çoğu zaman yalnız kahvaltı yapan biri olarak içim açılsın istiyorum. Bu tarz fincanlar çok fazla hoşuma gidiyor, zaten geçmişi andıran her şey çok hoşuma gidiyor.


Evmanya'da ayrıca ev düzenlemesi için çok kullanışlı ürünler de var, mesela bu ütü masası eminim çok kişinin içindeki ütü sevgisini ortaya çıkaracaktır:) Şaka bir yana ütü yaparken çok işinize yarayacağından eminim. Şu anda ütü hediyesi de var, üstelik.


Ayrıca www.evmanya.com'un harika dekorasyon önerileri sunan bir bloğu da var, fikir almak için bloğu, alışveriş içinde Evmanya.com'u ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ederim.


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder