Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

14 Ekim 2013 Pazartesi

Aklımda Kalanlar

Her ne kadar istediğim kiloya ulaşana kadar kendime kıyafet almayacağım demiş olsam da biraz da eşimin teşvikiye kendime bayramlık bir şeyler almaya çalıştım, gerçekten uğraştım. Ama sanırım verdiğim sözün de etkisiyle pek bir şey bulamadım, içime sinmedi, olmaz dedim, benzeri var dedim...  Sonuç olarak her yerden elim boş çıktım, ama yine çanta bakmadan edemedim. Mudo'nun çantalarını çok seviyordum, biraz da Mudo'ya bakayım dedim ama onları da almadım, bu iki çanta aklımda kaldı, bir tane daha vardı, ama sanırım onu daha internet sitelerine yüklememişler. Dokusu yumuşak her türlü çantayı seviyorum.

Belki daha sonra kendimi ödüllendirmek maksatlı alabilirim. 


 Sizin almadığınız ama aklınızda kalan parçalar var mı? Ya da aldıklarınız neler? Hadi paylaşın benimle :) hevesimi sizinkilerle gidereyim. 

Share this article with your friends.

2 yorum:

 1. ilk çanta gerçekten çok güzelmiş. Ben de 2-3 ay önce bir elbise görmüştüm ama almak kısmet olmadı, aklıma geldikçe iç çekiyorum.
  Bu arada kilonuzu takıntı haline getirirseniz zayıflamak sizin için zorlaşacaktır, geçmişi tombiş biri olarak kendimden biliyorum.

  Sevgilerimle, hayırlı bayramlar

  YanıtlaSil
 2. Ben ilk çantayı çok beğendiiiimmmm.....
  http://matmazeella.blogspot.com/

  YanıtlaSil