Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

29 Eylül 2013 Pazar

Alışveriş | Modasor

Alışverişi ne kadar sevdiğimi bilirsiniz, yeni bir şeyler denemeyi, keşfetmeyi de :) 


Yeni keşfim Modasor. Geçenlerde içimden bir alışveriş sitesi olsa da tek tıkla ulaşabileceğim temalar olsa diye düşünüyordum, çünkü böyle çok daha kolay olacaktı. Bazen online alışveriş daha kolay, zaman kazandırıyor diye düşünsek bile bilgisayara başında onu mu alsam bunu mu alsam diye kaybettiğimiz zamanlar da oldukça fazla… Düşünsenize kendinize çiçekli bir elbise arıyorsunuz, tek tek o ara yayında olan kampanyadaki mağazaları dolaştığınızı ve yine de tam aradığınız gibi bir şey bulamadığınızı ama bunun yerine, tek tıkla tüm çiçekli kıyafetlerin olduğu bölüme ulaşmak çok daha güzel olmaz mı? Ya da bütçenizi ayarladınız ve dediniz ki alışveriş yapacağım ama 100TL'yi geçmeyecek, 100TL altı tüm ürünlere yine tek tıkla ulaşmak alışverişinizi daha keyifli hale getirmez mi? Size biraz daha zaman kazandırmaz mı? Aradığınızı bulmak ümidiyle o mağazadan o mağazaya tıklarken ne aradığınız unutmanızın önüne geçmez mi :) Artık bunu ne kadar içten bir şekilde dilemişsem, karşıma Modasor çıktı.


İşte tüm bu bahsettiklerim Modasor'da var. Aslında Modasor Aralık 2011'de kuruldu ve Temmuz 2012'de kullanıcıları ile buluştu. Sadece ben biraz geç keşfettim :) Modasor Türkiye'nin ilk alışveriş arama motoru olarak geçiyor ve istediğiniz her ürüne yine tek tıkla satılan siteye bağlanıyorsunuz. Benim gibi zamanı kısıtlı online alışveriş meraklıları için biçilmiş kaftan :)


Modasor, Markafoni, Trendyol, 1V1Y, Daybuyday, Mango, Mud,  Lidyana ve daha pek çok alışveriş sitesiyle iş birliği içerisinde, ( Bir çoğu benim favori alışveriş sitelerim) size istediklerinizi, aradıklarınızı tek tıkla sunabilmek için.

Ayrıca ilginç temalarıyla da dikkatimi oldukça cezbettiler, şu an yayında olan Başak burcuna özel bir tema var, Başak burçlarına incelemelerini şiddetle tavsiye ediyorum :) Mutlaka onlara kendilerini anlatan bir şeyler bulacaklardır. Bundan sonra her ay burçlarla ilgili hazırladıkları mağazaları dikkatli bir şekilde takip edeceğim, burçları takip etmesem de giyim tarzları için önerdikleri şeyler incelemek benim için oldukça ilginç olacak.


Önümüz bayram, benim gibi henüz bayram alışveriş yapmamış olanlar için Modasor tavsiye edilebilecek en uygun yerlerden biri.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder