Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

16 Ağustos 2013 Cuma

Tunik Dediğin...

Merhaba!

Bu kadar uzun bir ara verdikten sonra bloğa tekrar yazmak zor geliyor, nerede neredeyse her gün yazı yazan bir şeyler paylaşan Emilianata, nerede taslaklarda bekleyen yazıyı bile yayınlamaya üşenen Emilianata. Halbuki evde olacağım bu süre için ne hayallerim vardı, bloğumu adam edecektim güya :) Tembellik mi çöktü ya da dedikleri gibi evlat sevgisine mi düştüm bilmiyorum, belki de instagramda fazla aktif olunca buraya yazacak bir şey kalmamasıdır:) Bu arada evet, evlat sevgisi dünyadaki en güzel sevgiymiş ve yine evet insan yaşamadan bilemezmiş. Rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah, hep beraber amin diyelim. Amin!

Bu pozları ne zaman çektiğimizi bile hatırlayamıyorum, tatilden sonra bayramdan önce olduğu kesin! :o İkisinin de postları hazırlayacağım inşallah:)


Özellikle benden önce tesettüre girmiş arkadaşlarıma sormak istiyorum, feraceyle aranız nasıl? Ben bu yaz çok heveslendim. Hem Ahmet Eymen'le dışarı çıkmak konusunda çok pratik olacaktı, hem daha uygundu, hem de etrafımda çok zarif feraceli kızlar görmüştüm. Ama bir türlü cesaret edemedim, başkasında yakıştırıp yakıştırıp kendime yakıştıramayanlardanım:) Onun eksiğini sevgili blogger arkadaşım Feyza Ünlü'nün Ünlü Butik'inden aldığım bu güzelim tunikle kapatıyorum. Benim için tunik tanımı budur! Hem biraz da feraceyi andırıyor. Bu tunikle başka kombin fotoğraflarım da var, ne zaman giyinsem eşim evet şimdi tesettüre uygun giyinmişsin diyor ve gözünü benden alamıyor. Tabii ben havalarda... :) Her neyse bu boyda tuniklere her zaman açığım benim için çok rahat oluyor. Sevgili Feyza, sağolsun benim ufak bebeğim olmasından dolayı bu tuniği düğmeli hazırlattı, ama düğmesiz modeli de mevcut:)


Altına dar paça ya da cigarette pantolon giyinsem bile içim çok rahat!:) Bu arada fotoğraflar eşimin marifeti, hadi hadi çek, üstüm kırışmadan n'olur diyerek oldu, bu yüzden biraz aceleye geldi,, tüm diğer postlarda olduğu gibi. Kendimi çekmekten de sıkıldım ne yapayım! :) 


Geçen yazdan devam eden arm partyye bu yaz hiiiç elimi uzatamadım arada böyle bilekliklerle geçiştiriyorum sadece, bunu çok severek aldım beni anlatıyor sanki, üzerinde gözlük, fotoğraf makinesi, dondurma, cupcake,kalp var:)


Yerdeki ufak yaprak sonbaharın habercisi mi dersiniz? Poz Ramazan'da çekildi, şimdi hatırladım! Yani daha sonbahara çok vaaar! :)


Bu da eşimin hadi hadi geç kalıyoruz diye söylenmesine rağmen, ay dur şu kolyeyei de çekeyim bir yandan da yürürüm pozu. Yakınlarda fotoğraflarımı çekecek bir gönüllü olsa, ne iyi olurdu di mi:)Ben bu satırları yazarken aslında bir yandan da utanıyorum,utanıyorum çünkü gündem o kadar meşgul ki ... İnsanlar can derdinde...Mısır kan ağlıyor, elimiz kolumuz bağlı, sadece dua edebiliyoruz. Dua en güçlü silah değil mi?


Şal: Armanda / Tunik : By Feyza Ünlü, Ünlü Butik / Pantolon: Pull& Bear / Çanta: David Jones / Babet : Mango / Kolye: Koton / Bileklik : Accessorize
Share this article with your friends.

1 yorum:

  1. canım ferace konusunda bildiklerimi paylaşmak istedim.Biliyorsun ben giyiyorum bu yıl giymeye başladım ilk senin gibi düşünüyordum kendime yakıştıramıyordum ama bismillah dedim giydim çıktım dışarı sanki herkes bana bakıyo gibi çok yadırgadım kendimi :) daha sonra kendimle bütünleştirdim o kadar rahat ki daha önce neden giymemişim dedim.Çocuklu anneleere kesinlikle tavsiyem kombinle uğraşmadan gözün kapalı üstüne geçir çık diyim ben sana:)

    YanıtlaSil