Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

21 Haziran 2013 Cuma

Son 1-2

Herkese merhaba,

Fotoğraf makinesini bilgisayara takınca eksi fotoğraflara bakayım dedim ve hazırlamadığım ne kadar çok post olduğunu gördüm, acı ama gerçek bloğumun içine bir kara delik girdi sanki, planlar projeler hepsi askıya alındı. Halbuki doğumun üstünden 6 ay geçti, 6 ay ve ben hala eski düzenimi oturtamadım:)

Bu fotoğrafları görünce paylaşmadan edemedim, zaten demiştim geçmişe yönelik postlarım da olacak diye...

Doğumun yaklaştığını anlamıştık aslında, o yüzden eşim beni Ümraniye'ye pide yemeyi, götürmüştü. Bunu da iş yerinden bir arkadaşı ve onun blogger eşiyle beraber yaptık. Dünya ne küçük değil mi? Eşim bloğumdan bahsediyor o da aa benim de nişanlım blogger derken aslında onun da beni takip ettiğini öğreniyoruz:) Bari tanışalım yüzyüze dememizle kendimizi Ümraniye'ye pide yemeye gidiyoruz:) Ben eskiden tam bir çirozmuşum, şimdi fotoğraflarabakınca anlıyorum, ne olduysa bana eşimle tanıştıktan sonra oldu... İyi yemeğe düşkün oldum bu da öyle maceralarımızdan biri, her an doğum yapacağım ama yok gözüm hala gezmelerde tozmalarda.

Hatırlıyorum da arabanın ön koltuğunu neredeyse yatar seviyeye getirmiştik, zorlanmamıştım ama yürürken biraz garip hissettiğimi hatırlıyorum: Şöyle bir yarım dünya düşünün yürümeye çalışan:)

Ümraniye'de çok fotoğraf çekememiştim, ama Çamlıca'ya çıktığımızda çektiğim bir kaç fotoğrafı paylaşayım istedim.


Fotoğraf çekmeye dair daha çok öğrenmem gereken şey var, ama olacak inşallah hepsi:)


En sevdiğim iki şey: ayaklarımı ve gökyüzünü çekmek.  Takıntılarım var benim mesela evim mutlaka gökyüzünü görecek, öyle kafamı kaldırıp da bulutları aramayacağım. Amin inşallah, amin amin:)Ağaçlar birbirine kenetlenmiş eller gibi...Çok romantik:)

Ben de kedileri seviyorum, benim de kedi fotoğraflarım var:)Bu görüntü biraz insanın içini sızlatıyor, güzel İstanbul'umuz ne zaman bu hale geldi...Eskiden her şeyin ama her şeyin fotoğrafını çeker saklardım, bu da oturamadığım taburenin resmi:) Hamilelik zor iş:)


Böyle lezzetli bir şey ile veda edeyim istedim, inşallah bu postla bloğumun o hızlı günlerine kavuşurum tekrar:) Herkese musmutlu, toz pembe günler:)
Share this article with your friends.

1 yorum: