Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

20 Haziran 2013 Perşembe

Galaxy, Yıldızlar, Evren vs.

Herkese merhabaaa!

Günler geçiyor ve ben aklımdakileri bir deftere bile not edemiyorum, son hızda akıyor zaman. Bu post aslında bir ay öncesinden hazırdı ama oturup toparlayamadım kafamdakileri, halbuki tüm enerjimi yanıstabileceğileceğim çok güzel bir post olacaktı güya. Belki enerjimi yine hissedeceksiniz ama enerjim sizi olumlu mu etkiler, olumsuz mu bilemem.Ne garip değil mi? kendimizi çok önemli sanıyoruz, hepimizin etrafında dönüyor dünya ama dünya bile aslında çok küçük, galaxy de bir nokta, evrende ...:)
Yani aslında o kadar da önemli varlıklar değiliz, Allah önem verip yaratmasa, dua etmeyi de nasip etmese bir hiçiz. Bunu göremiyoruz. Üstelik yok birbirimizden farkımız...Bunun üstüne ben şimdi  kıyafetle ilgili bıdı bıdı edicem:) sevgili tuniğim hakkımda konuşacağım, keşke hamileyken alsaymışım diyeceğim:)


Sevgili Aybike bu tuniği paylaştığında çok beğenmiştim, hemen benim olmalı dedim, o da sağolsun hemen gönderdi. Yalnız bana olur mu gibi sorularıma; olur, istersen 300 kilo ol demişti:) Doğru demiş:) Hatta kot ceketle beni olduğumdan zayıf gösterdi, kardeşimin bir arkadaşıyla tanıştığım gün de bunu giymiştim, kendimi çok kötü hissettiğim bir gün olmasına rağmen övgü dolu sözleri duyunca mutlu olmuştum, çok. Aklıam gelince yine mutlu oluyorum hatta:)

Galaxy trendini taytlarda görmüştüm hep, ne yapayım ben taytı evde bile giymiyorum ki demiştim ama sağolsun Aybikestil, sesimi duymuş gibi bu tunikle karşıma çıktı bir anda.
Çok da güzel oldu, dolabın karşısına geçip geçip bana olmayan kıyafetlere bakıp bakıp yeaa ben şimdi ne giyineceğim yeaa dediğim günler kurtarıcım oluyor, geçiriyorum üstüme hemen. Bu fotoğrafları çektiğimiz gün mor- yeşil şalımla kombinlemiştim ama gümüş, altın ya da pembe şallarla da çok güzel kombinlenir.Şalımla ilgili de yorum yapayım hemen , facebook'ta Ravyasal Dünya hesabını bilmeyenler takibe alsın derim, hem güzel kombinlerini paylaşıyor hem de ipek şal satışı yapıyor. Ben de bu şalı taa hamileyken katıldığım bir çekilişte kazanmıştım, renk seçimini mevcutlardan seçmiştim, kullanırken memnun kaldığım şallardan biri oldu. İstediğim renkler denk geldikçe şal almak almak istiyorum.

I loved stars all the time; when I see this tunic, I sad be mine! and here it is:)

Tunik: Aybikestil / Şal: Ravyasal Dünya / Kot Ceket: Z'den Concept /  Kolye: Accesories / Bileklik : Batik / Pantolon: : Yellow Beetle / Ayakkabı: Bambi
Share this article with your friends.

3 yorum:

  1. çok beğendim çok yakışmış sana canım resimler daha büyük olsun ama tıklayınca kocaman olsun canım bizim buralar sıcak biz çorap giymiyoz artık demek sizin oralar soğuk daha çorap giydiğne göre

    YanıtlaSil
  2. teşekkür ederim, bu neredeyse bir ay öncenin postu:) ve serde lohusalık var dikkat etmeye çalışıyorum. biz de artık çorap giymiyoruz :) fotoğraflar için de iphone fotoğrafları ve biraz kırptığım için bu kadar oluyor.

    YanıtlaSil