Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

16 Nisan 2013 Salı

Flashback #1Uzun bir ara verince son zamanlarda postlarımı toparlayayım istedim. Neredeyse dört ay öncesine dönelim. İş yerindeki eşyalarımı topladım, evime döndüm, iyiki de hepsini toplamışım...


Doğumun yaklaşacağını hissettik, bazı belirtiler vardı, gebelik şekeri falan demeyip kendimizi gezmelere yemelere verdik, iyiki de yapmışız:)


Kendimizi Çamlıca'ya atmıştık, ne de güzel bir gündü :) Mis gibi bir hava biraz yürüyüş, biraz fotoğraf çekmek biraz sohbet...


Öncesinde de Ümraniye'ye gitmiştik pide yemeye, giderken biraz gerilmiştim her an doğurursam hangi hastaneye giderim diye düşünmüştüm ama çok şükür öyle bir şey olmadı.

Ertesi gün hastaneye gittik tabi, ben kendime bir hafta daha süre tanıyorum ama doktorum bugün evine git hazırlık yap yarın doğum başlar dediğinde eteklerim tutuştu:) O hızla soluğu sinemada aldık:)Sonrası malum, bloğa uzun bir ara ve uykusuz geceler:)Rezene, bitki çayları, dinlenme çabaları:)İlk haftaları gecelerim uykusuz geçerken, gündüzlerimi doldurmaya çalışıyordum. Tutup kitap siparişi bile vermiştim. Okuyabildim mi:) Tabii ki hayır. Ama benim sürecim biraz uzadı ben ameliyat oldum, Eymensoki ameliyat oldu derken zaten yeni kendimize geldik:)Bir dönem de eymensokiyi giydirme çabalarıyla geçti günlerim, şimdi yine kendime dönmüş durumdayım. sorun şu ki fotoğraf makinasını çok elime alamıyorum. Ama o günler de gelecek. Belki yarın, belki yarından da yakın:)


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder