Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

7 Aralık 2012 Cuma

Trend | Yeşil!

Bu aralar renklere takmış durumdayım, zaten daha önce Gri Sevdası yazımla sinyalini vermiştim. Bu sanırım modellere çok odaklanamadığımdan kaynaklanıyor...:)

Neyse gelelim bu sefer hangi renge taktığıma; Yeşile!
Aslında bu yıllardan beri taktığım bir renk benim. Yıllar önce güzelim bir yeşil pantolonuma o zamanlar yaşadığım kalp çırpıntısı yüzünde ütü izi oluşmuştu. Evet, evet ben yapmadım, bir anda oluştu zaten !

Yazın mint delisi olan benim kışın da yeşil delisi olmamam kabul edilemezdi sanırım, bu tonların hepsi beni benden alsa da gözüm yine de ilk fotoğraftaki gibi yeşil arıyor, bu böyle biline:)

Share this article with your friends.

5 yorum:

 1. yeşil çanta mı derken ben de ister oldum :)
  yeşilin ggüüücccccccccüüüüüüüüüüüüü

  YanıtlaSil
 2. yves rocher benim de çok begendiğim bir yer gerçi gitmeyeli çok oldu o da ayrı:)) ama evidence şahanedir:) bende kullanıyorum. içinde gül oldugunu senden okudum ben buram buram yasemin kokusu alıyorum. ben hamile olmadan vanilya kokusuna bayılırdm hamileliğinde ise okadar ağır geldi ve tiksindim ki hala kullanamam:))

  YanıtlaSil
 3. Hiii renge bak! Bayıldım çantaya :)

  YanıtlaSil
 4. yeşil güzel ya böyle ferah ferah bi renk:)

  bu arada help me emili :/ aşağıdaki kombin fotoğrafına tıklayıp yorum yazar mısın kombinle ilgili? olumlu yorumlarına çok çok ihtiyacım var :/ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=456282741097915&set=a.456282721097917.101538.129354403790752&type=3&theater

  YanıtlaSil
 5. ækova kadınıyım ben, güüüüç ben de artık. buraya görsel eklemek kolay ben hayalimdeki yeşil çantayı dolaba ekleyemedim diyebilirim. var bir tane ama ben ilk resimdeki gibi bir şey hayal ediyorum:)

  @buya, ben öncesinde de çok sevmediğimi biliyordum vanilya kokusunu ama hep şu çalışma aşkım yüzünden oldu:)

  @bilun şen, ben de yorumu görünce bayıldım:)

  @çilekli süt, elimden geleni yaptım kuzum:)

  YanıtlaSil