Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

13 Aralık 2012 Perşembe

I Love Bath&Body Works

Bu aralar düşkünlüğüm parfüm hem de çok ciddi bir derecede, değişik kokular olsun ben sürekli misler gibi kokayım istiyorum, eski parfümlerimin bazıları benim burnuma daha farklı gelmeye başlayınca ben de yeni bir şeyler bulmak lazım dedim ve yine bir ayakkabı alışverişi yapacağım günde kendimi Bath& Body Works'un önünde buldum:) Bir daha gitmemek için kendime bahaneler üretiyorum resmen, ama kaçışım olur mu emin değilim:)


Bunlar 3 al 2 öde kampanyasının ganimetleri, koku konusunda burnuma çok güvenemediğimden biraz şişeyle, biraz içerikle, bir de oradaki tatlı hanımın bana yardımcı olmasıyla seçim yaptım. Gerçekten de o gün bana çok yardımcı oldu:) Fikir verdi, benim hamiş halimle nazımı çekti:) Daha önce BBW parfümlerinden kullanmamıştım. Seçim olarak da nasıl bir şeyler istediğimi anlattım, bazı kokuların nasıl ters teptiğini de :) Eve Sensual Ambre ki en çok bunu seviyorum diyebilirim:), Midnight Pomengrate, Japaneese Cherry Blossom ile döndüm. Aslında Sensual Ambre ile Midnigt Pomengrate'in kokuları birbirlerinden çok uzak kokular değil ama o günkü modum o ikisini özellikle seçmeye itti beni. Japaneese Cherry Blossom hakkında tam net değilim en az onu kullandım bugüne kadar. Diğer kokular da çok güzeli hatta kendimi  tutmaya çalışıyorum:) Bu aralar en büyük eğlencem bugün hangi kokuyu sıksam:) Tabii bir ay sonra hala aynı modda olur muyum bilemiyorum:)Bunları çekerken fotoğraf çekmeyi çok özlediğim fark ettim, tekrar eski günlerime dönsem günlerce fotoğraf çeksem , pc karşısında bu olmamış, bu hiç olmamış, bu belki diye seçemeler yapsam, onları işlesem diyorum.

Neyse ki yakında dünyaya gelecek ilk erkek modelimi bol bol fotoğraflamayı düşünüyorum. Rabbim güç, kuvvet, sağlık mutluluk ve yeterli zaman versin inşallah! Siz de amin diyin lütfen:)Hamilelik çok garip bir şey, bir gün acayip depresif bir ruh haline bürünüyorum, sanki hayatım ellerimden alınmış gibi geliyor. Böyle çocuk odaklı bir yaşam olacak ve ben buna hazır değilmişim gibi geliyor. Bir gün de beni çok güzel günlerin beklediğini hayal edebiliyorum, hayalden de öte hissedebiliyorum. Bazen kendime ne zaman vakit ayrıabileceğim diyorum bazen de eşimin dediği gibi biz artık 3 kişilik muhteşem bir ekip olacağız diyorum:) Hep hormonlardan:)


Yakın zamanda tekrar gidip bir kaç koku ve bir kaç el kremi edinmek istiyorum, bakalım son zamanların yoğunluğundan o enerjiyi ve vakti bulabilecek miyim:)


Yalnız BBW Twitter hesabına kampanya ne zamana kadar devam edecek diye sorma gafletinde bulundum, Çünkü hediye almak istediğim kişiler vardı ama hiiiç cevap vermediler bile. Sosyal medya yönetiminin kötü bir örneği olmuş oldu gözümde, cevapsız bırakılmayı sevmiyorum. Bu da aklımda kalan tek kötü intiba...Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder