Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

3 Aralık 2012 Pazartesi

Gratis- Fraternikus Ürünleri

Aylardır Gratis' e gideceğim diyorum, diyebilirim ama nasipten ötesi olmuyor derler ya, önünden geçip geçip gidemediğim biliyorum kaç sefer:) Tek amacım aslında yine çalışma masama bir şey almaktı, bu "şey" ise vanilya kokusuydu sadece. Vanilya kokusunun çalışma performasının %40 arttırdığı söyleniyor, ben de izin döneminde bol bol yazacağım ya inşallah, bunun için vanilya kokusuna taktım:) Ama tecrübelerim sonucu vanilya kokusunun aslında hiç bana göre olmadığını fark ettim. Daha Gratis' e gidemeden, denediğim onlarca vanilya içerikli koku, başımı döndürmekten başka bir şey yapmadı:) Gratis' e gittiğimde ise vanilya kokusu kalmamıştı bende vazgeçtim bu hevesimden. Ama Gratis öyle bir yer ki girenin boş çıkması zor biraz.Böyle poşetiyle bir set görünce merak ettim. İçinde fraternikus'un duş jeli, ayak jeli ve bacak losyonu ve duş eldiveni vardı ve 11tl gibi bir ücreti, haliyle çok cazip geldi ve incelemeden aldım:) Duş jelini henüz kullanmadım, elimdekiler bitmemişti henüz. Ancak ayak jeli ile bacak losyonunu bazen kendimi yorgun hissettiğimde kullanıyorum. Ayaklarıma masaj yapmak rahatlatıyor, tabii ne zamana kadar bu masajı kendim yapabileceğim, bilemiyorum:) 

Gelelim düşündüklerime, çok yüksek bir performans beklenmememesi gereken, (meali şu: mucize beklemeyin ama işe yaradığı  da bir gerçek) çam ağacı kokulu, ferahlatan bir jel ve losyon. Ayak bakımı yapmasını beklemeyin, dediğim gibi ferahlık veriyor ve amacı da bu zaten. Amabalajı ilk açtığınızda da diş macunu gibi kokuyor. Çok yorgun olduğunuz günlerde, çok ayakta kaldığınız zamanlarda işe yarayabilir. Tecrübeli hamilelerin bahsettiği o el ayak şişmeleri ben de yeni yeni oluşmaya başladı, çok ciddi bir şekilde de değil çok şükür. Hani şişersem yine arada, rahatlamak için kullanabilirim diye düşünüyorum. Bunun yanısıra soğuk suyun da en doğal ve en rahatlatıcı yöntem olduğunu bildirmekte yarar var. 

 Bu dönemde kullanmam doğru mu peki? Ama üstündeki Almanya'dan ithal etiketi biraz güven veriyor. İçeriğini çok incelemedim zaten  kocaman hamileliern kullanması sakıncalıdır gibi bir ibarede içermiyor, 
üstelik çok kullanmıyorum. 
Bu paket de ayakkabı bakmaya giderken aldıklarım olarak not düşülsün. Yılan hikayesine döndü zaten, hem rahat hem şlık, hem kolay giyilebilen hem şöyle olsun hem böyle olsun derken bir türlü içime sinen bir şey bulamadım. Bu ara biraz bu tarz yazılar olacak demiştim değil mi? 


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder