Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

3 Aralık 2012 Pazartesi

Aksesuar Çılgınlığı

Aksesuarları ne kadar sevdiğimi bloğu az çok takip eden herkes bilir, bu aralar pek takamadığımı da:) ama yine de hiç azalmadan devam ediyor istediklerim, isteyeceklerim baktıklarım, alışveriş planlarıma eklediklerim. 

Bu aralar aksesuar konusunda favori alışveriş sitem Lidyana. Daha önce de zaten oradan almak istediklerimi o retro Casio saatleri gözüme kestirdiğimi eklemiştim bloğa. Şimdilerde daha çok takibimde kendisi çünkü çeşitli tasarımcıların ürünlerine de kolaylıkla ulaşmamı sağlıyor. Böylesi benim için çok daha kolay. Üstelik güvenilir bir alışveriş sitesi üzerinden de alışveriş yaptığımdan dolayı içim de çok rahat oluyor.

En çok kolye bölümüne takıldığımı söyleyebilirim. Fiyat olarak da ürün gamı oldukça geniş, bütçenize uygun şeyleri de rahatlıkla bulabilyorsunuz. 



Ya da böyle esprili yazılı kolyeler de bulabiliyorsunuz, ben mutlaka ve mutlaka kocam sağolsun yazılı olanından alacağım:) 
Ne kadar kolyeleri çok sevdiğimi düşünsem de, gözümün önüne güzelim kolyelere asılan bir ufaklık geliyor, tamam tüm dualarım onun çok uslu olması yönünde ama ya çeker de koparırsa... de en iyisi ben bundan sonra saat bileklik falan bakayım, arm party trendi alsın başını yürüsün diyorum.



Yüzük de olabilir aslında ama onu da goncamdan bekliyorum, belki de doğum hediyesi olarak:) 
Bu arada unutmadan ekleyeyim, Lidyana'da indirimli ürünler bölümü de var, oradan da dilediklerini seçebilirsiniz, 50Tl üzeri alışverişlerinizde kargo yok, ayrıca kullanımaktan keyif aldığım bir kategorilendirme bölümü var ki hayalinizdekine ulaşmanızı hızlandırıyor bence:)



Share this article with your friends.

2 yorum: