Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

2 Kasım 2012 Cuma

Zitopya'dan Paket Var!

Bloğa son bir haftadır yeni post girememek oldukça üzücü. ne yapayım dostlar bu aralar hem iş hem diğer yazılar çok yoğun. Üstüne bir de her an doğuma gidecekmiş gibi hazırlık yapma telaşı eklenince bloğu biraz ihmal etmiş oldum. Arayı gelen hediye paketi postuyla kapatayım istedim.

Hediye almayı kim sevmez ki?! Ben bayılıyorum, hatta bazen kendimi odullendirdigim bile oluyor. Evet, belki biraz bencilce ama kolay oluyor, mutlu da oluyorum :)

Sagolsun zitopyam da biliyorsunuz daha önce göndermiş olduğu bir sürü hediyeye musmutlu etmişti. O paketi gönderdiğinde aslında bir şey daha vardı ama o yetişmedi, onu da daha sonra gönderirim demişti. Ben de kabul etmem onu oyalarım sanmıştım ama başaramadım:)

Aslında ne geleceğini söylemişti bana, ne zaman geleceğini de söylemişti. Ama paketi alınca hissettiğim duyguları tarif etmem imkansız. Anneciğinin elleriyle ördüğü bir sürü yelek ve bere, yelek, atkı takımı göndermiş.

Ben daha hiç bir şey almamışken, daha hiç hazırlık yapmamışken ilk patiğini de annesi örmüştü zaten, kendisi manevi kız kardeşim oldu. Benden çok bebeğimi düşünen bir de annesi var ki, hakkını nasıl ödeyeyim bilemem. İnşallah bir gün annesinin ellerini öpmek de nasip olur. Bunları ilmek ilmek ören annenin eli öpülmez de ne yapılır?


Bir kere paketin kendisini görünce şok oldum, cancağızım oturmuş süslemiş paketi, erkek çocuğa uygun olsun diye bir sürü mavi etiket almış. Çok ince, zarif bir düşünce....Paketi hatıra olarak saklıyorum,içinde de bana özel yazılmış bir mektup var, ben mutlu olmayayım da kim mutlu olsun.

Model model yelek çıktı, daha yün yeleğe ihtiyacım yok:) Düğmeler, üstüne nazar boncuğu, bunların düşünülmesi birbirine uydurulması falan, ufak detaylar insanı çok mutlu ediyor:)Bu da bahsettiğim takım, herkes özellikle buna bayıldı ve herkes bunları hep saklamamı söyledi, tabii ki saklayacağım!:)


Zeynep, özellikle annesine bu renkten ördürmüş, Emili ablam sever demiş. Mint, su yeşili sevdam dillere destan olmuş!Bu da iş yerinde paketi açınca yaşadığım şaşkınlıkla çektiğim fotoğraf, o anki duygularım hala aynı, hala şaşkınım. Ben hiç bir şey yapmadım bu kadar çok sevilmek için ...İnsanlarının kalplerinin güzelliği, gönüllerinin genişliği, sadece bu...
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. Aaayyy ay ayyy. Blogger'a bir girdim zitopya falan yazıyor. Sonra fotoğrafı gördüm. Hemen bir tebessüm belirdi yüzümde. ^.^ Sağlıcakla kullanın inşallah. Sen çok çok daha mutlu olmayı,mutlu edilmeyi hak ediyorsun. Senin gönlünün güzelliği ve samimiyetin yüzünden tüm bunlar. İnşallah bir gün annem,sen,ben falan cümbür cemaat görüşürüz. Çok güzel olur. :) Çok çok öpüyoruuumm. :)

    YanıtlaSil
  2. ne güzel böyle kıymetli insanların olması,yalnız yelekler çok güzel işlenmiş,ellerine sağlık zeynep:)

    YanıtlaSil