Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8 Kasım 2012 Perşembe

Yenimoda vs Emilianata

Bu bloğu yazarken bazı şeyleri hiç hayal etmeden başlamıştım. İlk yazılar zaten bizim kızlarla kendimize eğlence olsun diye yazdığımız beyaz dizi formatındaki kısa öykülerden oluşuyordu. Sonra bir ara içimi döktüm sadece, sonra da içimdeki fotoğraf çekme ve yazma isteği modayla birleşti giyindiklerimi paylaşmaya başladım. Ne yalan söyleyeyim, bu kadar okunacağımı hiç düşünmemiştim ama artık hayallerimi geniş tutmasını öğrendim:)

Uzun süre içimde tuttuğum ya da belki olmaz diye blogda duyurmadığım projelerim oldu. Anne boyutu bunlardan ilkiydi, daha sonra bir çok proje oldu, bazıları olmadı. Hayal kırıklığına uğradım da oldu bazılarını da ben kabul edemedim. Bazılarını da duyurmak için sabretmem gerekti uzun bir süre hem de. Bunlarda biri de şimdi bahsedeceğim oldu.

Bu bloğun bana açtığı kapılardan biri de Yenimoda . Kendi bloğumda yazdığım yazılar yetmiyormuş gibi artık yenimoda'nın bloğunda da modaya, tesettüre, trendlere, kampanyalara ve alışverişe dair bir çok şey paylaşıyor olacağım. Üstelik size harika sürprizlerim de olacak, röportajlar, anketler, yarışmalar gibi:) Yani sizin de sesinizi duyurabileceğiniz ikinci bir alan olmuş olacak. Hadi beni yalnız bırakmayın ve hep beraber benim cici bloğumu büyütelim:) Sesimizi daha çok duyurabileceğimiz bir ortam hazırlayalım kendimize.
Share this article with your friends.

1 yorum:

  1. :)))
    hayırlı olsun canım....
    biliyorsun ben seni her zaman takip ediyorum...

    YanıtlaSil