Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

7 Kasım 2012 Çarşamba

Kombin | Üsküdar'a Gider İken

Kombinimizin başlıkla alakalalı değil gibi gelse de bugünkü hava koşulları ile benim hastaneden çıkarken ne giyinsem düşüncemle bence oldukça uyumlu:)

Kısa kesip hemen detayları paylaşıyorum:)

Tüvit ceketleri çok seviyorum, blogda yazmadım henüz ama cidden bayılıyorum. Aslında uzun süre önce Stylebutik'te gördüm ama almadım bana olmaz diye. Şimdi de diyorum ki hastaneden çıkarken hadi olmadı daha sonra başka bir gün giyerim diyorum. Hadi beni destekleyin, olur mu:)


Sonra bugün markafoni'de Park Bravo kampanyası başlamış, ben de şu eteği aslında kahvelerden sıkıldım desem de gözüme kestirdim. Aslında siyahı da var, hangisini alsam bilemedim. Bu arada markafoniye üye olmak isterseniz buradan üye olabilirsiniz.Ee aksesuarsız olmaz, onu da Donna Notte kampanyasından seçtim, ki bir sürü cidi aksesuar yaka kolyeleri var. Her ne kadar bu ara takamıyorum desem de doğumdan sonra görün beni ;)


Bunlarla şöyle kuğu gibi dolanmak istiyorum ortalıkta ama hala karar verebilmiş değilim, siyah etek mi kahverengi etek mi? İçimden bir ses siyah olsun diyor ama...Share this article with your friends.

2 yorum:

 1. merhaba şekerim ben geldim :)))
  doğma büyüme Üsküdarlıyım :)))
  ama senin postun Üsküdarla alakası yokmuş :(((
  neyse gelelim posta...
  renk olrak bende siyah diyorum...
  asil duruyor :))

  öpüldün canım...

  YanıtlaSil