Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

28 Kasım 2012 Çarşamba

Kombin | Bu Ara Elbiselerle Aram İyi

Daha önce şu postta ilk morhipo alışverişimden bahsetmiştim ve kombinleyip paylaşacağımdan da bahsetmiştim. Fotoğraf çekmişim ama çok az ve detaysız bir fotoğraf çekmişim. Bir de böyle olunca üstümde göründüğü gibi olmuyor kıyafetler, doğumdan sonra bu işe bir çözüm bulacağım;)


Eski postlarımı okuyanlar, ısrarla etek giyinmek istediğimi pantalonlardan nasıl kaçtığımı ancak hamilelikle beraber nasıl pantolonlara da sığındığımı bilirler. Piyasadaki tunik boyları bazen beni tatmin etmeyince ben de elbiselere yöneldim. Elbiseleri pantolonların üstüne giyinince vicdanan biraz daha rahat oluyorum. Eskiden pantolonun üstüne elbise giyildiğinde gülerdik belki de ama tesettür ve koşullar insanı bazen böyle durumlara itebiliyor. Gözüm de bayağı alıştığı için sanırım ya da son zamanlarda modacılarında elbise &pantolon ikisini bir arada kullanma cesaretlerinden dolayı absurd gelmiyor. Elbiselerle aram çok iyi, anlayacağınız:) Bir de tesettürde hala hala aynı şeyleri görmek beni üzüyor. Bir farklılık yok, hep klasik modeller. Üreticilere sesleniyorum, aşın kendinizi!:) Biliyorsunuz, bu da hamile elbisesi değil. Büyük beden alıp, kol kısımlarını düğme yerlerinden daralttım. Zayıfladıktan sonra da beline sade bir kemerle kullanmayı düşünüyorum. Bu elbisem o kadar beğeniliyor ki anlatamam:) Ödünç almak isteyen arkadaşlarım bile var. Bu hamilelikten sonra da giyerim dediğim elbise alışverişlerimden biri, zaten ağırlıklı olarak alışverişlerimi bu aralar hep elbise olarak ve doğumdan sonrasını da planlayarak yaptım.

Hardal bir çok renge yakışıyor ama ben en çok siyahla kombinlemek istiyorum. Zaten elbisenin üstündeki siyah iri çiçeklerde üçüncü bir rengi araya sokma diyor. Şal olarak da siyah kullanacaktım ama bu sefer de çok karalar bağlamış olmayayım diye şalı özellikle bu elbise için aldığımı da söyleyeybilirim. Evde bir ton daha farklı ama yine hardal olarak adlandırabileceğimiz bir şalım daha vardı, ama tam aynı ton değil diye bunu da aldım.

Elbise: Lalapuna 
Çanta: Hediye
Babet: Bambi
Pantolon: LCW Anne
Şal : Armanda 

Dipnot: Geçenlerde Armanda şalda yaşadığım tereddütten bahsetmiştim, bu şalı modanisa'dan aldım ve bu o şal değil. Zaten Modanisa'dan almış olsaydım böyle bir sıkıntıyla karşılaşacağımı sanmıyorum, onlar bu konuda bence çok hassas davranıyorlar. Bir sıkıntı olsa bile gerçekten görüyorsunuz, canla başla düzeltmeye çalışıyorlar. Bunu da test etmiş biri olarak gönül rahatlığıyla söylüyorum.
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. çok hoş bir kombin olmuş geçekten eminim doğumdan sonrada severek giyeceksin ben de hala birkaç hamilelik kıyafetimi kullanıyorum arada dağlar kadar kilo farkı olsa da kimse inanmıyor hamile kıyafeti olduğuna .Modanisa Seda olmasa ne yapar bilmiyorum ...

    YanıtlaSil
  2. Morhipo'yu kullanmaya devam ediyorsanız, Promocodius tipinde yan servisleri şiddetle tavsiye ederim. Sitede fark etmeyebileceğiniz bazı indirim çeklerini genellikle orada buluyorum. Sizin gibi kombin alırken kaydadeğer tasarruf miktarı elde edilebilir.

    YanıtlaSil