Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

3 Ekim 2012 Çarşamba

Kombin | Bugün Ne Giydim

Uzun süre olmuş ve ben o gün ne giydiğimi aynı gün yayınlayamamışım, halbuki bu sabah erken kalkıp fotoğrafları da çekecektim hep bir gecikme :) zaten dün söz verdiğim yazıların da hiç biriama olmadı, ben de üstümdeyken de olsa çekeyim istedim. Aslında bu kombin çok hoşuma gitti benim. Yo yoo kot gömlek sevdamla vintage çantamın bunun üstünde hiç etkisi yok:)


Kaldırımları, taş yolları çekmesini çok seviyorum, bazen o yolların arasında kaybolacak gibi hissediyorum. Buradaki konu, kombin değil, kaldırımlar :)


Bu da şalım görünsün diye çekilmiş bir fotoğraf . Karnımı saklayamıyorum çığlıklarımı bastırmam gereken durumlarda şalımı böyle kullanabilirim, biraz örtmüş olur en azından. 

Benim hala ne giyeceğim ben düşüncelerim devam ediyor, ne kadar alışveriş yapsam da ne kadar bu kadar kıyafet iş görür, sonuna kadar idare eder desem de mutlaka bir şeyler çıkıyor. Mesela bu pantolon 1 ay sonra sana olmayacağım der bence. 

Aslında şalımın duruşu gözüksün diye üstümde onu da çektim, ancak yüzüm de gözüktü, saklamak için uğraştığım da şalımı da kapamış oldum, kısmet.

Neyse gelelim detaylara;

Şal: Ugoza. Ugoza'nın Hint ipek türünden.olanlardan. Sonradan öğrendim ki artık Hint ipek üretmiyorlarmış. Buna çok üzüldüm gerçekten diğer şallarımdan çok daha güzel bence. 

Pantolon: Yenimoda.com 'dan, aslında ilk kapandığımda geniş dursun diye büyük beden almıştım, çook uzun süre hiç giymeden dolapta durdu, çünkü düşük bel olduğundan tahminimden büyük gelmişti. Geçen ay aklıma geldi, çıkardım köşesinden. Şimdi çok severek giyiniyorum. İnce, rahat bir kumaşı var. Doğumdan sonra da sizin göremediğinizi düğme yerlerini değiştirip öyle giyinmek istiyorum. 

Gömlek: Stylebutikten, uzun kot gömlek bulmuştum orada, biraz büyük bedenini aldım, şu ana kadar da rahatlıkla giydim. Sonradan içinde H&M etiketini gördüm. Zayıflayınca da belinde kemerler giyineceğim.

Çanta: Şurada aşık olduğumdan bahsetmiştim, kendisi ilk vintage çantamdır, bu arada o kadar vintage vintage dedim, kendi dolabıma da bakınca birazcık zorlasam vintage sayılabilecek parçalar olduğunu fark ettim. Mutluyum. Çantanın kaynağını biliyorsunuz, takip ederseniz sizin de çok güzel şeylere sahip olacağınıza eminim:)

Ayakkabılar, hamilelik dönemini kurtarsın diye alınmıştır, Deichman'dan.

Bugünlük bu kadar, yapılması gereken çok iş var.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder