Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

17 Ekim 2012 Çarşamba

Hamilelik Kombinleri | Leopar ve Ben?!?


Kombin postları için bir sürü fotoğraf var aslında, hepsi fotoğraf makinesinde... Çekmek için hiç vakit kaybetmeyen ben, nedense iş bilgisayara yüklemeye gelince olabildiğince ağırdan alıyorum bunu. Hep böyle oldu... Dün akşam da kısıtlı zaman zarfında fotoğrafları telefonla çektim, teknoloji büyük minnet... Fotoğraflar istediğim netlikte değil ama gecenin bir vakti telefonla çekilmiş olduğundan mazur görün diyorum:)

Kombin postlarını hamilelik kombinleri yapacağız bu ara,malum elimiz mahkum!:) Görüyorum, bu şekilde arama yapanlar da oluyor,onlara da fikir vermiş olurum.

Leopar deseni benim bu hayatta en mesafeli durduğum desendi. Ama bir süredir çok değiştiğimden bahsediyordum zaten... Bazı bazı leoparlara sempatim oluşmaya başlamıştı. Ne bileyim siyah bir elbisenin belinde ince bir leoparlı kemer falan gayet hoş olur demeye başlamıştım. 

Sonra bir gün kendimi bu elbiseyi denerken buldum ama cidden çok bilinçli bir seçim değildi. Zaten çok mutsuz olduğum bir andı, evet alışveriş yapmalıyım diyerek çıkmıştım işten. Sonra bu elbisenin belden aşağısının daralmadan indiğini görünce ben bunu almalıyım dedim, gerçi mağazadaki kızların olağanüstü! yardımlarıyla hamile falan demeden yarım saat kadar depodan haber almak için ayakta beklememe rağmen alacaktım ama o gün çok sinir olup almadım. L bedeninde ufak bir defo vardı, benim de istediğim sadece başka bir L bedeniydi. Ama nedense ısrarla M bedenini sorguladılar. Yanlış anlaşılma çözüldüğünde ise, L bedeninden başka olmadığı söylendi. Ben de ertesi gün internetten sipariş verdim. Bu arada L bedeni giyebilmek bile hoş, çünkü yakın bir süre sonra ya XL olacak, ya da tamamen hamile kıyafetlerine döneceğim. Bunu da elimden geldiğince geciktirmeye çalışıyorum..

Bu dönemde aldığım her şeyi daha sonra da giyebilme ihtimalimi düşünerek aldım. Bu elbise de öyle, zayıfladığımda da rahatlıkla giyebileceğim.Bu desen kremle ve siyahla yapıldığı için sanırım öyle bas bas leopar diye bağırmıyor, o kadar da vamp durmuyor bence. Ama büyük konuşmamak gerektiğini bir kez daha anlamış oldum.

Pantolon da bildiğiniz hamile pantolonu, beli lastikli ya da kumaşlı olanlardan. Artık hayatıma onlarla devam ediyorum. Gerçi o kadar kötü değil. Bunu LCW'den almıştım, hamile kıyafeti denilince aklıma ilk orası gelmişti. Ama daha sonra H&M ve C&A'da da farklı hamile kıyafetleri olduğunu gördüm. Zaten twitter'da dert yakındıkça sağolsun kızlar önerilerini sunuyorlar:) Bu önerileri denedikçe sizinle de paylaşacağım inşallah. Ben de mutlu oluyorum haliyle, ama bazen de çok yakınıyormuşum gibi hissediyorum. 


Aslında bu elbiseyi dün gündüz de giyinmiştim ama içine siyah bir body ile. Tabii havalar mevsim normallerinin üstünde olunca eridim. Akşam için değişiklik yapıp üstüme hırkayı geçirdim, hırkayla hem daha rahat oldu, hem de daha güzel. Elbisenin kolları tülden olmasa aslında gerek kalmayacak hiç birine. Sevmiyorum kat kat giyinmesini ama her elbise benim istediğim gibi olmuyor maalesef:)

Şalımı aldığımda sadece rengini beğendim de almış gibi oldum, füme/gri çünkü kendisi...ve benim grili hiç bir şeyim yok. Ben de bu kombinde siyah şal yerine füme tarafını kullandım. Gri tarafını daha çok sevdim. Zaten şu yazıda bahsettim bugünlerde ortaya çıkan yeni sevdamdan.


Göbeğimi bu hafta boyunca hep shopper çantalarla saklamaya çalıştığımı fark ettim ve artık kabullendim! Saklamanın faydası yok:) Yine ortaya çıkaran kıyafetler giymemeye çalışacağım ancak çanta seçimimi buna göre yapmama gerek yok. Tek korkum cüssemin yanında çantanın komik bir biçimde küçük kalmasıydı. O da olmuyor şimdilik:) 

Bu arada ayakkabıları koymadığımı yeni fark ettim:) Onlar da tabi olabildiğince rahat olmak zorunda:)


Doğumdan sonra neler olacak bilmiyorum ama, beni bir telaş aldı ki sormayın. Yine planlar planlar. Aklımda bazı projeler var. İzne çıkar çıkmaz yazmaya başlayacaklarım var. Dua edin olur mu, dua edin de karşınıza güzel projelerle eserlerle çıkabileyim.

Elbise: Mango /Hırka: Koton / Çanta: Jacqueline / Şal: Ugoza / Ayakkabı: Bambi'ydi:)
Share this article with your friends.

2 yorum:

 1. Çok şık görünüyor kombinin.
  Ben zayıf hamile olanlara gıpta ediyorum.
  ben hamile kalsam kesin top gibi olurum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim:) ben de özeniyorum ama o kategoriye girip girmediğimi bilemiyorum:)

   Sil