Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

10 Ekim 2012 Çarşamba

Gri Sevdası

Hiç bir zaman griyi sevemedim ben aslında. Kişiliksiz rengin önde gideniydi, ne siyahtı ne de beyazdı. İnsanın bir duruşu olmalıydı, insan öyle ne olduğu belirsiz bir çizgide ilerlememeli...

Bir kere iç karartıcı bir renk, ne idüğü belirsiz demiştim di mi? Siyah desen bir asaleti var, beyaz desen bir masumiyeti ama gri?!...Sonra bir gün bir kıyafetimle uyacağını düşünüp Ugoza'dan füme gri bir şal aldım ve grinin güzelleğini keşfettim sanki.

İki gündür bu ve benzeri düşüncelerin hepsi aklımdan gitmiş durumda, bir gri elbise tutkusu bir gri çanta tutkusu ki sormayın gitsin.

Dün akşam denediğim gri elbisenin  bana olmamasıyla hiç alakası yok aslında ama karar verdim: gri, sen güzel bir renksin! Ve o elbise bana olmasa da alacağım yanına belki şunlardan bir kaçını da:)

Henüz o şalımı takmış olmasam da muhtemelen Cuma günü o şalla bir kombin olacak blogda ve evet doğru tahmin; kargo bekliyorum.


Share this article with your friends.

7 yorum:

 1. Aaaaa griyi cok severim ben. sectiklerin de cok guzel parcalar. kombini bekliyorum. boyle guzellikleri gostrrmeyin yahuuu alisveris askim depreşiyor:))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de kendimi tetikliyorum ama yapamadan da duramıyorum:)

   Sil
 2. Yazını okuyunca fark ettim ki benim hiç gri kıyafetim yokmuş:)

  YanıtlaSil
 3. Gri sevilmez mi canim ya? Ben bayilirim, güle güle kullan insAllah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yeni yeni sevmeye başlıyorum işte, çok teşekkür ederim:)

   Sil
 4. GRİ benim de sevdiğim renktir, mesela ayakkabı ve çanta da gri kurtarıcıdır benim için .düşündüm de baya gri parçam varmış aslında...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. oy oy ne güzel:) ben grinin olmamasının eksiklik olduğunu yeni yeni keşfettim.

   Sil