Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8 Ekim 2012 Pazartesi

Bebek Hazırlıkları

Bugüne kadar bloğu hamilelikle ilgili çok meşgul etmedim, sadece beden değişikliğinden doğan yakınmalarım hariç:) Ancak 7. aya girmemle beraber, hiii ben daha hiç bir şey hazırlamadım paniklerine başladım diyebilirim. Şu an araştırma safhasındayım, nasıl olsa daha vaktim var, ancak kullandığım ya da merak ettiğim ürünleri buradan paylaşıp fikirlerinizi de almak istiyorum.

İlk olarak araştırırken karşıma çıkanlardan bahsedeyim istedim. Bu emzirme pançosunu ben aslında bebeğe kıyafet bakınırken rastladım ve ilgi çekici geldi, belki de ben çok yabancı olduğumdandır.Oldukça kullanışlı duruyor, tabii ben bunu doğumdan önce de kendimi gizlemek için kullanabilirim:) Kışın soğuklarını zaten pançolarla, pelerinlerle atlatmayı düşünüyorum. Geçen sezon H&M de görüp de almadığım pançoları bu sezon da bulabilir miyim acaba diye düşünüyorum:)

Çok yakında daha detaylı postlarla bebek hazırlıklarımı paylaşacağım, hem böylece ben daha sistematik ilerlemiş olurum, hem de benim gibilere fikir vermiş olurum:)
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. allah kolaylıklar versin gerçekten doğru ürünleri almak çok önemli bazen hiç kullanmam dediğin şey elin ayağın olabiliyor.Bazen de çok kullanışlı dediğin şeyi hiç kullanamaya biliyorsun mesela dönenceler gibi benim çocuklar fena korkmuşlardı onlardan .Sana mutlaka biliyorsundur ama e-bebek.com tavsiye ediyorum netten inceleyip liste oluşturup mağazalarından alabilirsin.Sevgiler...

    YanıtlaSil
  2. benim hamilelikte kışa denk gelmişti. panço ve şalları çok amaçlı kullanmıştım dediğin gibi.
    Allah sana kolaylıklar versin hazırlıklarında. Başka türlü emzirme önlükleri de var...

    YanıtlaSil