Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

22 Ekim 2012 Pazartesi

Alışveriş | Vipdükkan

Online alışverişlerde farklı alışveriş sitelerini kontrol etmek hem bütçe için hem de marka çeşitliliği için çok faydalı oluyor. Öyle ki daha önce kaçırılan bir kampanyayı başka bir alışveriş sitesinde de rastlayabiliryorsunuz ve tabiiki fiyatların farkı da insanı mutlu ediyor. Beni mutlu eden alışveriş sitelerinden bir diğeri de Vipdükkan  Daha önce farklı bir yerde gördüğüm eteğin aynısını çok komik derecede ucuz bir fiyata almıştım, biliyorum da söylüyorum:)

Vipdükkan oldukça geniş bir kitleyi hedefliyor; çanta, saat, ayakkabı, kıyafet, hatta hamile ve bebek kıyafetleri de mevcut yani evden çıkmadan aradıklarınıza online olarak ulaşabiliyorsunuz:) Tam benlik, özellikle hamile kıyafetlerini görünce oldukça sevindim çünkü diğer alışveriş sitelerinde hiiiç hamile kıyafetlerinin satıldığına denk gelmemiştim. Hatta bu konuda oldukça şikayetçiydim. 

Vipdükkan'dan alışveriş yapmak çok kolay, hemen üye olabiliyorsunuz. Üstelik bugün kargo bedava seçeneği de var:) Arada öğle saatlerine özel kampanyalarda yapıyor, tavsiyem takipte kalmanız! :)Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. evet çok ekonomik bir site,ama ilk çıktığı zamanda sahte mac,loreal ürünlerini satışa çıkarmış olması yüzünden biraz güvensizlik yaşıyorum :(
    http://bizimkiz.blogspot.com/

    YanıtlaSil